آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67894
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس اداره اوقاف محمودآباد خبر داد

  اجرای طرح آرامش بهاری در ۱۵ امامزاده و بقاع متبرکه محمودآباد

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه محمودآباد از اجرای طرح آرامش بهاری در 15 امامزاده و بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد و گفت: برنامه های متنوعی در این ایام برگزار می شود.

  آوای شمال/ حجت الاسلام مصطفی سیفی کناری در حاشیه مراسم معنوی سال تحوبل در جوار مرقد مطهر امامزاده قاسم(ع) محمودآباد با تبریک فرارسیدن سال جدید اظهار کرد: سازمان اوقاف همه ساله با آغاز سال جدید برنامه‌های مختلفی را در جوار امام‌زادگان و بقاع متبرکه اجرا می‌کند.

  وی طرح آرامش بهاری را یکی از مؤثرترین طرح‌ها و برنامه‌های سازمان اوقاف در ایام سال جدید دانست و افزود: طرح آرامش بهاری همزمان با فرارسیدن سال‌نو در جوار امام‌زادگان و بقاع متبرکه محمودآباد اجرایی شد.

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه محمودآباد بیان کرد: عطرافشانی ضریح امام‌زادگان، برگزاری مراسم لحظه تحویل سال‌نو، پذیرایی از مسافران نوروزی، برپایی خیمه‌های معرفت، اسکان مسافران در زائرسرای اماکن مذهبی و… از برنامه‌های طرح آرامش بهاری است.

  سیفی‌کناری از اجرای طرح آرامش بهاری در ۱۵ امام‌زاده و بقعه متبرکه محمودآباد خبر داد و گفت: همزمان با اجرای این طرح روحانیون بومی و مبلغ در جوار امام‌زادگان و بقاع متبرکه مجری طرح آرامش بهاری حضور می‌یابند.

  وی با اشاره به برپایی خیمه‌های معرفت در دو بقعه متبرکه شاخص مجری طرح آرامش بهاری، افزود: نمایشگاه، غرفه‌های چندرسانه‌ای، پاسخگویی به شبهات دینی، کودک و نوجوان، عکس بکشید و جایزه بگیرید، ترویج فرهنگ وقف و… در خیمه‌های معرفت برپا هستند.

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه محمودآباد گفت: طرح آرامش بهاری یکی از بهترین برنامه‌ها در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی است.

  برچسب ها :

  نظرات