آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67671
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۰
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  سیمای رسانه ملی در لحظه تحویل سال با برنامه‌های متنوع در کنار خانواده‌های ایرانی خواهد بود.

  تلویزیون چه برنامه‌های برای سال تحویل ۹۶ دارد؟

  آوای شمال/ سال ۹۵ نفس‌های آخر خود را دم می‌کند و آن را باز می‌دمد؛ نفسهایی که برای بسیاری خوب گذشت و برای برخی دیگر سخت؛ اما هر چه بود و هرچه شد، گذشت. اکنون لحظه به لحظه به تحویل سال ۹۶ نزدیک می‌شویم و تلویزیون برای این لحظه برنامه‌های جذابی را تدارک دیده است […]

  آوای شمال/

  سال ۹۵ نفس‌های آخر خود را دم می‌کند و آن را باز می‌دمد؛ نفسهایی که برای بسیاری خوب گذشت و برای برخی دیگر سخت؛ اما هر چه بود و هرچه شد، گذشت. اکنون لحظه به لحظه به تحویل سال ۹۶ نزدیک می‌شویم و تلویزیون برای این لحظه برنامه‌های جذابی را تدارک دیده است که در ادامه مشاهده می‌کنید.

  شبکه یک سیما

  این شبکه برای لحظه سال تحویل برنامه «بوی عیدی» را با اجرای امیرحسین مدرس در نظر گرفته است که از ۸ صبح روز دوشنبه ۳۰ اسفندماه آغاز می‌شود و با ۸ ساعت برنامه زنده، ساعت ۱۶ به اتمام می‌رسد.

  شبکه دو سیما

  این شبکه نیز ویژه برنامه تحویل سال ۹۶ را آماده کرده است که اجرای آن بر عهده پژمان بازغی خواهد بود و میزبان جمعی از هنرمندان می‌شود.

  شبکه سه سیما

  «سه‌ستاره» به عنوان برنامه تحویل سال شبکه سه در نظر گرفته شده است. «سه ستاره» به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی میزبان برگزیدگان برنامه «سه ستاره» خواهد بود.

  شبکه چهار سیما

  محمد صالح علاء برنامه تحویل سال شبکه چهار را بدون دعوت از مهمانی و تنها با اجرای خود روی آنتن می‌برد.

  شبکه پنج سیما

  این شبکه نیز برنامه«نوبهار» را با اجرای راحله امینیان و ژیلا امیرشاهی به روی آنتن می‌برود. این برنامه روز دوشنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳ به روی آنتن می‌رود.

  برچسب ها :

  نظرات