آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 4 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67661
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۶
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  منابع سوری از موفقیت نیروهای ارتش در دفع یورش گسترده تروریست‌های تکفیری به شمال شرقی دمشق و درگیری‌های بسیار شدید در این مناطق خبر دادند.

  دفع یورش گسترده تروریست‌ها به دمشق/ درگیری‌های بسیار شدید ارتش با«انغماسی‌های النصره»+تصاویر

  آوای شمال/نیروهای ارتش امروز حمله شدید گروه‌های تروریستی به مواضعشان در محور «جوبر» به سمت «العباسیین» را دفع کردند، تروریست‌ها حملات خود را با منفجر کردن دو خودروی بمب‌گذاری شده آغاز کردند که صدای آن درمناطق مختلف پایتخت شنیده شد. به گفته یک منبع میدانی، تروریست‌های مستقر در محله «جوبر» در رخنه به سمت پارکینگ‌های […]

  آوای شمال/نیروهای ارتش امروز حمله شدید گروه‌های تروریستی به مواضعشان در محور «جوبر» به سمت «العباسیین» را دفع کردند، تروریست‌ها حملات خود را با منفجر کردن دو خودروی بمب‌گذاری شده آغاز کردند که صدای آن درمناطق مختلف پایتخت شنیده شد.

  به گفته یک منبع میدانی، تروریست‌های مستقر در محله «جوبر» در رخنه به سمت پارکینگ‌های العباسیین شکست خوردند و انفجار دو خودروی بمب‌گذاری شده تنها خسارت‌هایی به چند موضع ارتش وارد کرد،‌بدون این‌که تروریست‌ها بتوانند پیشروی کنند، این در حالی است که درگیری‌های شدید میان ارتش و تروریست‌های موسوم به انغماسی(یک واحد خاص گروه‌های تروریستی که تروریست انتحاری تا پیش از آنکه خود را منفجر کند، با سلاحی که همراه دارد، تا زمانی که به هلاکت می‌رسد، تیراندازی می‌کند و پس از تمام شدن گلوله‌ها خود را منفجر می‌کند) وابسته به جبهه تروریستی النصره همچنان ادامه دارد و مواضع تروریست‌ها همزمان هدف حملات هوایی و  توپخانه‌ای ارتش قرار  دارد.

     نیروهای ارتش سوریه در حال نبرد با تروریست‌های تکفیری

  این منبع افزود نیروهای ارتش با هدف حفظ جان غیرنظامیان، جاده الکراجات به العباسیین را در پی حملات تروریست‌ها بستند.

  گروه‌های تروریستی همچنین با خمپاره اطراف محله‌های «القصاع،القصور ، التجاره و بساتین العدوی» در مرکز دمشق را هدف قرار دادند.

  این منبع از درگیری‌های بسیار شدید در محور جنوبی محله «القابون» همجوار محله جوبر و ورود  استحکامات و نیروهای کمکی جدید برای نیروهای ارتش در این مناطق خبر داد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :

  نظرات