آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ , Tuesday 14 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67603
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۵
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان این دولت از شنیدن حرف مردم فرار می‌کنند و از اینکه بدانند در جامعه چه می‌گذرد وحشت دارند.

  «آخوندی» از شنیدن حرف مردم وحشت دارد/ وزیر راه بیشتر با مردم ارتباط داشته باشد

  آوای شمال/درباره نحوه پاسخگویی وزیر راه و شهرسازی به شهروندان در فرودگاه، گفت: توصیه من به وزیر راه و شهرسازی این است که بیشتر با مردم رابطه داشته باشد، البته این طرز صحبت در اغلب مدیران دولت رویه است و این‌گونه رفتار را بین وزرا و حتی استانداران این دولت شاهدیم. وی افزود: مسئولان این دولت وقتی […]

  آوای شمال/درباره نحوه پاسخگویی وزیر راه و شهرسازی به شهروندان در فرودگاه، گفت: توصیه من به وزیر راه و شهرسازی این است که بیشتر با مردم رابطه داشته باشد، البته این طرز صحبت در اغلب مدیران دولت رویه است و این‌گونه رفتار را بین وزرا و حتی استانداران این دولت شاهدیم.

  وی افزود: مسئولان این دولت وقتی پشت تریبون و رسانه ملی قرار می‌گیرند به‌‌راحتی از احترام به مردم حرف می‌زنند، اما در عمل این‌طور نیست و یک حالت دوگانگی وجود دارد. رفتار آخوندی هم در این راستا قابل تفسیر است.

  فیلم/ حاشیه‌های بازدید آخوندی از فرودگاه مهرآباد

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه تلاشی در کشور و بین مسئولین اجرایی هست که مردم را تحویل نگیرند و جدا از مردم فکر کنند، گفت: مسئولان این دولت از شنیدن حرف مردم فرار می‌کنند و از اینکه بدانند در جامعه چه می‌گذرد وحشت دارند و بین مردم نمی‌آیند و به مسائل بی‌توجه هستند و موجب می‌شود مشکلات را درک نکنند و تصمیماتی بگیرند که مشکلات را دوچندان کند.

  به گزارش تسنیم، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در بازدید اخیرش از فرودگاه مهراّباد در پاسخ به گلایه یکی از شهروندان از هزینه بالای پارکینگ فرودگاه، گفت: “باید از شما بیشتر هم (هزینه پارکینگ) بگیرند”. وی پیشتر نیز در اظهارنظری درباره مسکن مهر گفته بود:  “مسکن  مهر طرح مزخرفی است”.

  برچسب ها :

  نظرات