آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 15 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67585
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۴
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  فیلم‌ها و تصاویر خود را از مکان های دیدنی،آداب و رسوم نوروزی شهر و روستای خود را برای باشگاه خبرنگاران ارسال کنید.

  عید نوروز شما خبرنگار ما باشید

  آوای شمال/شما می توانید فیلم‌ها و تصاویر خود را از مکان های دیدنی،آداب و رسوم نوروز شهر و روستای خود و یا اردوی‌های راهیان نور، برای باشگاه خبرنگاران ارسال کنید. با توجه به برگزاری اردوهای راهیان نور در نقاط مختلف کشور، شما می‌توانید فیلم‌ها و تصاویر دیدنی و جالب خود را برای ما ارسال کنید […]

  آوای شمال/شما می توانید فیلم‌ها و تصاویر خود را از مکان های دیدنی،آداب و رسوم نوروز شهر و روستای خود و یا اردوی‌های راهیان نور، برای باشگاه خبرنگاران ارسال کنید. با توجه به برگزاری اردوهای راهیان نور در نقاط مختلف کشور، شما می‌توانید فیلم‌ها و تصاویر دیدنی و جالب خود را برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شود.همچنین شما شهروندخبرنگار عزیز می توانید  برای معرفی مکان های دیدنی و توریستی،آداب و رسوم نوروزی شهر و روستای خود به سایر هموطنان و اطلاع رسانی اخبار ترافیکی و حوادث جاده ای شهری که در آن زندگی می کنید یا در جریان سفر هستید فیلم تهیه کنید و برای ما ارسال کنید.

  فراموش نکنید که هنگام  فیلم برداری و ارسال فایل اطلاعات لازم از قبیل محل،زمان و توضیحات کامل را روی فیلم ارائه کنید.

  شهروندخبرنگار گرامی! ذکرجمله “این فیلم را برای شهروندخبرنگار باشگاه خبرنگاران می‌فرستم” باعث جامع تر شدن فایل ارسالی شما می شود.

  اگر هنوز سوالی در ذهن خود دارید از طریق آی دی @Shahrvandyjc و یا شماره ۰۹۳۰۳۰۰۱۹۴۷ وارد تلگرام شده و از همکاران ما بپرسید.

  به خاطر داشته باشید که هنگام تهیه عکس یا فیلم،قانونی را نیز زیر پا نگذارید.

  برای ارسال تصاویر و فیلم خود کافی است به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

  ۱- شماره تلفن ۰۹۳۰۳۰۰۱۹۴۷ را در گوشی موبایل خود ذخیره کنید و فقط از طریق نرم افزار تلگرام، تصاویر (فیلم و عکس) و سوژه‌های خود را برای ما ارسال نمایید.

  ۲- از طریق آی دی @Shahrvandyjc وارد تلگرام شده و برای ما ارسال کنید.

  برچسب ها :

  نظرات