آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 29 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67529
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رئیس نهاد مبارزه با تروریسم عراق از پایان عملیات پاکسازی مناطق آزادشده در بخش غربی شهر موصل توسط این نیرو خبر داد.

  پایان پاکسازی مناطق آزادشده غرب موصل

  آوای شمال/رئیس نهاد مبارزه با تروریسم عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، اعلام کرد: نیروهای مبارزه تروریسم عراق شرکت‌کننده در عملیات آزادسازی موصل، پاکسازی تمام محله‌ها و مناطق آزادشده در بخش غربی موصل را به پایان رساندند. رئیس نهاد مبارزه با تروریسم عراق تاکید کرد که دیگر یگان‌های این نیرو در کنار […]

  آوای شمال/رئیس نهاد مبارزه با تروریسم عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، اعلام کرد: نیروهای مبارزه تروریسم عراق شرکت‌کننده در عملیات آزادسازی موصل، پاکسازی تمام محله‌ها و مناطق آزادشده در بخش غربی موصل را به پایان رساندند.

  رئیس نهاد مبارزه با تروریسم عراق تاکید کرد که دیگر یگان‌های این نیرو در کنار نیروهای پلیس فدرال موفق شدند، پیشروی‌های جدیدی را در عمق محور غربی موصل محقق کنند.

  سرلشکر الاسدی با اشاره به تلاش‌های داعش در ایجاد مانع و متوقف کردن پیشروی نیروهای عراقی در این محور، تاکید کرد: مهارت و کارآزمودگی نیروهای امنیتی و نظامی عراق در تعامل با حملات داعش، قدرت نظامی این گروه در تحقق اهداف مورد نظر را مختل کرده است.

  وی با بیان اینکه حضور در عملیات‌های آزادسازی استان‌های الانبار و صلاح الدین و در ادامه بخش شرقی شهر موصل، نیروهای عراقی را در مبارزه با داعش زبده و کارآزموده کرده، افزود: نقشه‌های دقیق عملیاتی نیز عاملی تعیین‌کننده در تحقق این پیروزی‌ها بود.

  سرلشکر الاسدی اظهار داشت: انتظار می‌رود، نبردهای بخش غربی موصل زودتر از موعد مقرر پایان یابد و آزادی کامل این منطقه پیش‌تر اعلام شود.

  وی در خصوص اوضاع پناهجویان نیز گفت: سازمان‌ها و نهادهای داخلی فعال در زمینه حقوق بشر در کنار سازمان‌ها و نهادهای بین المللی تمام تلاش خود را بکار می‌برند، تا سرحد امکان نیازهای این پناهجویان را تامین کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات