آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 1 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67522
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۴
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  در آستانه فرارسیدن سال نو و فصل بهار، مرکز تخصصی نماز برای ترویج فرهنگ نماز، مجموعه بروشورهای نمازی ویژه سفرهای نوروزی سال 96 را طراحی کرد.

  «بهترین همسفر»؛ مجموعه بروشورهای نمازی ویژه سفرهای نوروزی سال ۹۶

  آوای شمال/در راستای اجرای تفاهم‌نامه‌های منعقد شده بین ستاد مرکزی اقامه نماز و وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌های دولتی در راستای ترویج اقامه نماز در جامعه، مرکز تخصصی نماز ۵ بروشور زیبا و جذاب با عنوان «بهترین همسفر» طراحی شده است. این بروشورها قرار است نوروز امسال، توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در کنار […]

  آوای شمال/در راستای اجرای تفاهم‌نامه‌های منعقد شده بین ستاد مرکزی اقامه نماز و وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌های دولتی در راستای ترویج اقامه نماز در جامعه، مرکز تخصصی نماز ۵ بروشور زیبا و جذاب با عنوان «بهترین همسفر» طراحی شده است.

  این بروشورها قرار است نوروز امسال، توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در کنار فعالیت‌های دیگر آن سازمان برای تسهیل اقامه نماز برای مسافران نوروزی، چاپ و به صورت گسترده در کمپ‌ها و چادرهای راهنمای مسافران توزیع شود.
  در این محصول سعی شده است از هر دو جهت ـ محتوا و طراحی ـ جذابیت لازم برای همه اقشار در نظر گفته شود. لذا با توجه به نیاز و علاقه مخاطبان مختلف در سفرهای نوروزی، هر بروشور، به ترتیب در شش بخش محتوایی بسیار کوتاه با عناوین و محتواهای زیر تدوین شده است:
  ۱٫ «خنده حلال»: طنزهای نمازی؛
  ۲٫ «لحظه‌ای درنگ»: داستان یا مثلی درباره اهمیت نماز؛
  ۳٫ «و شاعر چنین سرود»: شعری کوتاه و جذاب درباره نماز یا عبادت؛
  ۴٫ «هدیه‌ای برای تو»: یک حدیثی دلنشین و اثرگذار درباره نماز؛
  ۵٫ «یادی از جوانمردان»: خاطره‌ای از شهدا درباره نماز؛
  ۶٫ «زمزم احکام»: احاکم نماز برای مسافران.

   

  برچسب ها :

  نظرات