آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 29 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67504
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  عبدالله ویسی که به دلیل مشکلات بیماری چند روزی را سر تمرین سپاهان حاضر نشد، امروز به صورت توافقی از باشگاه سپاهان جدا شد.

  قطع همکاری سپاهان با گورادیولای وطنی/ اخوان: باشگاه با کرانچار صحبت کرده است

  آوای شمال/عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان که فصل گذشته موفق شده بود استقلال خوزستان جوان را به عنوان قهرمانی لیگ برتر برساند، در ابتدای فصل برای تکرار خاطرات خوش به اصفهان آمد. او در ابتدا بازیکنان جوان زیادی را نیز به تیم اضافه کرد و با بازیکنان پا به سن گذاشته این تیم […]

  آوای شمال/عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان که فصل گذشته موفق شده بود استقلال خوزستان جوان را به عنوان قهرمانی لیگ برتر برساند، در ابتدای فصل برای تکرار خاطرات خوش به اصفهان آمد.

  او در ابتدا بازیکنان جوان زیادی را نیز به تیم اضافه کرد و با بازیکنان پا به سن گذاشته این تیم خداحافظی کرد اما نتوانست رویایش در اصفهان را تحقق بخشد و زودتر از آنچه که فکرش را نمی‌کرد، از این تیم جدا شد.

  ویسی چندی پیش به دلیل بیماری در بیمارستان بستری شد و چند روزی را بر سر تیمش نبود؛ پس از بهبودی او و مرخصی از بیمارستان شایعاتی مبنی بر رفتن او به گوش می‌رسید تا اینکه امروز تیم سپاهان از قطع همکاری با این سرمربی خبر داد.

  مهدی اخوان سرپرست تیم سپاهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در این باره اظهار کرد: با توجه به شرایط جسمانی عبدالله ویسی، طرفین به این نتیجه رسیدند که با توافق قطع همکاری کنند.

  وی در مورد وضعیت قرارداد این سرمربی نیز افزود: قرارداد او نیز طبق آنچه از پیش مشخص شده بود، پرداخت خواهد شد.

  سرپرست تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: باشگاه با زلاتکو کرانچار صحبت‌هایی را برای برعهده گرفتن این پست انجام داده است اما تصمیم نهایی فردا اعلام خواهد شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات