آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 1 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67447
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  محمودآباد جای خدمت مدیران غیرارزشی نیست/ افشای پشت صحنه جابجایی مدیران محمودآباد در آستانه انتخابات

  خطیب جمعه محمودآباد با انتقاد از جایجایی مدیران غیرارزشی با مدیران متعهد و ایثارگر در محمودآباد گفت: فعلا مهلت رسیدگی را دادم و چنانچه اقدام لازم صورت نپذیرد در فرصت آینده پشت صحنه این تصمیمات در آستانه انتخابات را افشا می کنم.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدداود موسوی در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: آغاز روزشمار انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با ابلاغ فرآیند اجرایی و تشکیل هیأت‌های اجرایی و نظارت شروع شده است.
  وی افزود: در چهار دوره انتخابات شوراها مجموعه‌ای از تجارب کسب شده که باید این تجارب مورد بهره‌برداری در این دوره قرار گیرد و مهم‌ترین مسئله حضور همگانی برای شرکت در رقابت‌های این دوره است.
  امام جمعه محمودآباد خاطرنشان کرد: آنچه که بسیار حائز اهمیت است اینکه باید واجدین داوطلبی حدود لازم را برای احراز صلاحیت داشته و افرادی خوشنام و مشهور به صداقت، امانت‌داری، دین‌داری و متعهد به اهداف انقلاب و مسیر شهادت و شهدا باشند.
  این مسؤول تصریح کرد: صحنه انتخابات صحنه رقابت محلی‌گری، طیف‌گرایی و دسته‌بندی‌ها نبوده بلکه باید آن را به صحنه رقابت سالم و قانون مدارانه از افراد صاحب صلاحیت مبدل کنیم.
  موسوی افزود: ما از دسته‌بندی‌ها و ایل و طائفه‌بازی تجارب تلخی را در اختیار داشته و باید معتمدین، بزرگان و خواص، مردم را به سمت واقعیت‌ها و پرهیز از دسته‌بندی‌های خودساخته هدایت کرد.
  وی ادامه داد: در این فرصت مقتضی به چهره‌های مطرح و صاحب نفوذ در شهر و روستا این تذکر دوستانه را اعلام کنیم که از ورود در صحنه شانه خالی نکرده و باید تشکل‌ها و نهادهای اثرگذار فرهنگی و سیاسی و ارزشی نسبت به این مهم احساس مسؤولیت کنند.
  امام جمعه محمودآباد گفت: چهره‌های ارزشی، مذهبی، ولایت‌مدار و صاحب تجربه با احساس وظیفه نسبت به خدمت برای مردم وارد میدان شده و مجموعه مسؤولیت اداره امور شهر و روستا را به عهده بگیرند.
  این مسؤول درباره شرکت افراد بدون کارایی در انتخابات شوراها، ادامه داد: بعضی از افرادی که در مسائل جامعه هیچ دستی بر آتش نداشته با طرح بعضی از ابهامات و شبهه و توهم نیروهای کارآمد و به درد بخور را از ورود در صحنه دل سرد کرده که این خواسته مخالفان نظام است.
  موسوی افزود: باید صاحبان انقلاب و نظام در شهر و روستا بصورت هماهنگ میدان را در دست گرفته و سرنوشت امور عمرانی و فرهنگی مردم را به دست افراد کم ظرفیت، غیرستعد، میدان‌ندیده نسپرده و با اتحاد و انسجام در این انتخابات شرکت کنند.
  امام جمعه محمودآباد در رابطه با سالروز میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر خاطرنشان کرد: در قاموس خلقت که انسان برجسته‌ترین و اشرف مخلوقات است و همه آفرینش برای کمال و جمال او اختصاص یافته یک چهره‌ای منحصر به فرد و بی‌بدیل در همه این خلقت حضرت زهرا(س) است.
  این مسؤول افزود: آن چهره تابناک و فیروزه خلقت زهرای اطهر، کوثر پیامبر، فخر انبیاء و اولیاء فاطمه زهرا(س) است و این راز و رمز پیچیده قابل گشودن نیست که انسان خاکی بتواند آن را درک کند.
  موسوی درباره روز ملی شدن صنعت نفت گفت: در مبارزات ملت ایران در هر مقطعی نقاط عطفی وجود داشته که نشان از سر زندگی و آزادی خواهی و استقلال‌طلبی این مردم است.
  وی افزود: در سایه مقاومت و ایستادگی مردم در زمانی که دولتی برخواسته از مقاومت مردم روی کار آمد موضوع در اختیار گرفتن صنعت نفت و ملی شدن آن در دستور کار قرار گرفت.
  امام جمعه محمودآباد درباره برخی جابجایی مدیران در شهرستان محمودآباد بیان کرد: در حوزه تصمیمات و جابجایی بعضی از مسؤولیت‌ها و مدیریت‌ها در شهرستان اتفاقاتی رخ داده که بنا ندارم بدون هیچ ملاحظه‌ای وارد تصمیم و موضع‌گیری شوم.
  این مسؤول افزود: چنانچه در این شهرستان اگر جا برای خدمت مدیران بسیجی، ایثارگر و جانباز نباشد قطعاً برای دیگران به مراتب جایی نیست.
  موسوی گفت: فعلا مهلت رسیدگی را دادم و چنانچه اقدام لازم صورت نپذیرد در فرصت آینده پشت صحنه این تصمیمات را افشا که مسؤولان رده اول شهرستان این‌گونه اقدامات را تفرقه‌افکنانه در آغاز سال نو و در آستانه انتخابات به گردن یکدیگر نیندازند.

  برچسب ها :

  نظرات