آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ , Friday 10 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67405
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اشاره به ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در محورهای خروجی شهر تهران از یک‌طرفه شدن جاده چالوس از ظهر امروز خبر داد.

  ترافیک سنگین در خروجی‌های پایتخت/ چالوس یک‌طرفه می‌شود

  آوای شمال/تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در صبح روز پنجشنبه اظهار داشت: براساس اطلاعات دریافتی تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس در جاده‌های کشور در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در خروجی‌های شهر تهران هستیم که این حجم تردد نسبت به مدت مشابه سال قبل بیشتر بوده و تردد در این معابر با […]

  آوای شمال/تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در صبح روز پنجشنبه اظهار داشت: براساس اطلاعات دریافتی تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس در جاده‌های کشور در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در خروجی‌های شهر تهران هستیم که این حجم تردد نسبت به مدت مشابه سال قبل بیشتر بوده و تردد در این معابر با کندی بیشتری انجام می‌شود.

  رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی ادامه داد: در حال حاضر در آزادراه تهران ــ کرج، کرج ــ قزوین، قم و محورهای مواصلاتی هراز ، چالوس، فیروزکوه و همچنین محورهای تهران به سمنان و سمنان به مشهد ترافیک به‌صورت نیمه‌سنگین و پرحجم گزارش شده است.

  وی با بیان اینکه ترافیک عوارضی ساوه به‌سمت تهران در ورودی پایتخت تهران نیز سنگین است، افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تردد در محور کرج به چالوس از ساعت ۱۵ امروز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج بسته می‌شود و تردد در این مسیر به‌صورت یک‌طرفه ادامه خواهد یافت.

  سرهنگ رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: در صورتی که حجم تردد در این محور به‌گونه‌ای باشد که نیاز به محدودیت نداشته باشد قطعاً این تغییر برنامه به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

  برچسب ها :

  نظرات