آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , Monday 13 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67399
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: حقوق معلمان حق‌التدریس گاهی به ۲۵۰ هزار تومان نیز نمی‌رسد و پرداخت این وجه با ۸ ماه تأخیر اقدام ویژه‌ای نیست که دولت تا این حد روی آن مانور می‌دهد.

  پرداخت حق‌التدریس ۲۵۰ هزار تومانی معلمان بعد از ۸ ماه هنر نیست

  آوای شمال/از نقطه نظر ما دولت در حوزه حمایت از معلمان مردود شده و حالا جوری روی پرداخت حق‌التدریس آنها مانور رسانه‌ای داده می‌شود که گویی اقدام بسیار بزرگی برای آنها انجام داده است. وی با بیان اینکه یکی از بندهایی که در برنامه پنجم توسعه وجود داشت این بود که تمام نیروهای شرکتی قراردادی […]

  آوای شمال/از نقطه نظر ما دولت در حوزه حمایت از معلمان مردود شده و حالا جوری روی پرداخت حق‌التدریس آنها مانور رسانه‌ای داده می‌شود که گویی اقدام بسیار بزرگی برای آنها انجام داده است.

  وی با بیان اینکه یکی از بندهایی که در برنامه پنجم توسعه وجود داشت این بود که تمام نیروهای شرکتی قراردادی شوند، خاطرنشان کرد: دولت در برنامه ششم توسعه این بند را برداشته جلوی تبدیل وضعیت آنها را گرفته و به عبارت ساده‌تر امکان ایجاد امنیت شغلی برای کارکنان قراردادی را از بین برده است.

  رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در واقع دولت قصد دارد با این نوع از قراردادها مانند شرکتی و موقت نوعی برده‌داری نوین را در نظام استخدام ایجاد کند.

  مقصودی با اشاره به وضعیت معلمان و درخواست‌هایی که آنها از مجلس برای بهبود وضعیت‌شان دارند، تأکید کرد: در این زمینه هم دولت کاری را انجام نداده و باید گفت که برای این موضوع اصلا عزمی هم در دولت وجود ندارد.

  وی با بیان اینکه دولت برای بخش‌های مختلف از روش‌های متفاوت تأمین اعتباردر نظر گرفته و در لایحه بودجه سال ۹۶ قرار داده است، تصریح کرد: این موضوع نشان از این دارد که اگر قصد تأمین اعتبار داشته باشد می‌تواند این کار را انجام دهد اما برای حمایت از نیروهای قراردادی و معلمان روشی را پیش بینی نکرده و به بیان دیگر دولت قصد ورود به این حوزه برای ارتقا وضعیت کارکنان شرکتی و معلمان را ندارد.

  برچسب ها :

  نظرات