آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6738
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  کاسیاس: برایم جالب است بدانم MLS چگونه لیگی است

  آوای شمال/ ایکر کاسیاس می‌گوید که دوست دارد شناخت بیشتری از لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا (MLS) پیدا کند اما فعلاً تصمیمی برای بازی در این لیگ ندارد و از وضعیتش در رئال مادرید راضی است. ایکر کاسیاس در خصوص آینده‌ دوران بازیگری خود اظهار داشت: دوست دارم بدانم که MLS چگونه لیگی است و اینکه […]

  آوای شمال/ ایکر کاسیاس می‌گوید که دوست دارد شناخت بیشتری از لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا (MLS) پیدا کند اما فعلاً تصمیمی برای بازی در این لیگ ندارد و از وضعیتش در رئال مادرید راضی است.

  ایکر کاسیاس در خصوص آینده‌ دوران بازیگری خود اظهار داشت: دوست دارم بدانم که MLS چگونه لیگی است و اینکه چگونه این لیگ از یک پدیده نوظهور به یک واقعیت تبدیل شده است. باید ببینیم چه می‌شود. با این حال این چیزی نیست که من تمام وقت به آن فکر کنم. من به زمان حال فکر می‌کنم، چیزی که برایم بیشترین اهمیت را دارد.

  کاپیتان رئال مادرید در خصوص وضعیت فعلی خود در این تیم گفت: من با رئال مادرید قرارداد دارم. قطعاً در این سه ماه آینده قرار نیست جایی بروم اما برای آینده باید دید که چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. می‌دانم که فنا‌ناپذیر نیستم و بدنم بی‌عیب و نقص نیست. باید واقع‌بین بود و درک کرد که هیچ یک از ما تا اَبد دوام نمی‌آوریم. من از وضعیت خود در رئال مادرید راضی‌ام. در آینده اما نمی‌دانم چه چیزی در انتظارم است.

  کاسیاس درباره محرومیت دو جلسه‌ای کریستانو رونالدو که او را از حضور در بازی کهکشانی‌‌ها برابر رئال سوسیه‌داد و سویا محروم می‌کند، عنوان کرد: اتفاقی است که رخ داده است. کریستیانو رونالدو دو جلسه محروم خواهد بود. او از بابت کاری که انجام داده ابراز پشیمانی کرده است اما از حالا تمرکز خود را روی بازی بعدی‌اش قرار داده است. 

  کاپیتان تیم ملی اسپانیا افزود: رونالدو بودن کار آسانی نیست. اینکه همیشه در کانون توجه باشی و شش دوربین روی تو زوم باشند و تمام حرکاتت را رصد کنند، خیلی دشوار است. اینها روی یک بازیکن فشار می‌‌‌‌آورد. رونالدو تا اَبد زیر نظر همه خواهد بود اما او از حمایت کامل تیم و من برخوردار است. آدم‌های با خرد بابت اشتباهات‌شان عذرخواهی می‌کنند و کریس نیز همین کار را انجام داده است و از حمایت کامل من برخوردار است.

  برچسب ها :

  نظرات