آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , Monday 13 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67346
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۳
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  وزیر دفاع و جانشین ولی عهد عربستان در کاخ سفید با رئیس جمهور آمریکا دیدار کرد.

  محمد بن سلمان در کاخ سفید با ترامپ دیدار کرد+عکس

  آوای شمال/دونالد ترامپ، رئیس ‌جمهور آمریکا و محمد بن سلمان، جانشین ولیعهد و وزیر دفاع عربستان سعودی در کاخ سفید دیدار کردند. محمد بن سلمان به عنوان اولین مقام از کشورهای حاشیه خلیج فارس به شمار می ‌رود که به دیدار ترامپ رفته است. روز گذشته دیوان سلطنتی عربستان در بیانیه‌ای اعلام کرد شاهزاده محمد […]

  آوای شمال/دونالد ترامپ، رئیس ‌جمهور آمریکا و محمد بن سلمان، جانشین ولیعهد و وزیر دفاع عربستان سعودی در کاخ سفید دیدار کردند.

  محمد بن سلمان به عنوان اولین مقام از کشورهای حاشیه خلیج فارس به شمار می ‌رود که به دیدار ترامپ رفته است.

  روز گذشته دیوان سلطنتی عربستان در بیانیه‌ای اعلام کرد شاهزاده محمد بن سلمان قرار است با دونالد ترامپ در کاخ سفید دیدار کند. این ملاقات به منظور حل و فصل مسائل منطقه‌ای و تقویت روابط دوجانبه ریاض و واشنگتن صورت می‌پذیرد.

  در این دیدار «مایک پنس» معاون رئیس جمهور آمریکا و «هربرت ریموند مک مستر» مشاور امنیت ملی این کشور نیز حضور داشتند.

  محمد بن سلمان جانشین ولیعهد عربستان، به عنوان وزیر دفاع، معاون دوم نخست وزیر، مشاور ویژه پادشاه و رئیس شورای امور اقتصادی و توسعه این کشور نیز فعالیت دارد.

  شبکه تلویزیونی سی ان ان نیز اعلام کرد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ناهار امروز را میزبان جانشین ولیعهد عربستان سعودی بود.

  رسانه‌های بین‌المللی هم گزارش داده‌اند انتظار می ‌رود رایزنی درباره قیمت حامل‌های انرژی در جهان و درگیری‌های سوریه، عراق، لیبی و یمن جز موضوعاتی باشد که مقام‌های دو کشور درباره آن گفتگو می‌ کنند.

  محمد بن سلمان در کاخ سفید با ترامپ دیدار کرد

  انتهای پیام

   

  برچسب ها :

  نظرات