آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67335
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  معاون امنیتی و انتظامی فرماندار تهران از آرام‌تر بودن مراسم امسال چهارشنبه آخر سال خبر داد و گفت: نسبت به سالهای قبل آرامش بیشتری را در پایتخت شاهدیم و امیدواریم با توجه به فرهنگ‌سازی صورت گرفته، اتفاق ناخوشایندی برای هیچ یک از همشهریان رقم نخورد.

  امسال فضای آرام‌تری را در چهارشنبه آخر سال شاهدیم

  آوای شمال/درباره آخرین جزئیات و تمهیدات اندیشیده شده برای چهارشنبه آخر سال و حوادث به‌وقوع پیوسته در تهران اظهار کرد: به غیر موارد معدودی از آسیب‌دیدگی تعدادی از همشهریان و انفجار  مواد محترقه در  دو باب  منزل مسکونی واقع در منطقه باغ آذری و نیروی هوایی، حادثه دیگری تا این لحظه اتفاق نیفتاده است. وی […]

  آوای شمال/درباره آخرین جزئیات و تمهیدات اندیشیده شده برای چهارشنبه آخر سال و حوادث به‌وقوع پیوسته در تهران اظهار کرد: به غیر موارد معدودی از آسیب‌دیدگی تعدادی از همشهریان و انفجار  مواد محترقه در  دو باب  منزل مسکونی واقع در منطقه باغ آذری و نیروی هوایی، حادثه دیگری تا این لحظه اتفاق نیفتاده است.

  وی ادامه داد: خوشبختانه نسبت به سالهای قبل آرامش بیشتری را در پایتخت شاهدهستیم و امیدواریم با توجه به فرهنگ‌سازی صورت گرفته، اتفاق ناخوشایندی برای همشهریان به وقوع نپیوندد.

   معاون امنیتی و انتظامی فرماندار تهران از آماده‌باش تمامی دستگاههای مربوط در تهران خبر داد و تصریح کرد: نیروی انتظامی، اورژانس و آتش‌نشانی به طور کامل در آماده‌باش هستند و در بحث انتظامی نیز نیروهای بسیج هم به کمک آمده و خدمت‌رسانی می‌کنند که البته محور امنیت و انتظامات تهران در اصل با نیروی انتظامی است.

  به گزارش تسنیم، انفجار دو باب منزل مسکونی در مناطق باغ آذری و نیروی هوایی، مصدومیت  ۱۲ نفر در تهران، مداوای تعدادی از مجروحان به صورت سرپایی و فوت یک نوجوان در جنوب تهران از جمله حوادثی بوده که تا این لحظه در پایتخت گزارش شده است.

  برچسب ها :

  نظرات