آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 6732
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مدیرعامل استقلال: پول نداده بودم بازی نمی کرد

  آوای شمال/ بهرام افشارزاده در رابطه با برتری استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: «بازی را از اول تا آخر به صورت کامل دیدم و لذت بردم. واقعا بازیکنان ما عالی بودند و هیچ وقت آنها را اینقدر با انگیزه،‌ منسجم و پرتوان ندیده بودم. تمام بازیکنان با تمام توانشان بازی کردند و خیلی هم خوب […]

  آوای شمال/ بهرام افشارزاده در رابطه با برتری استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: «بازی را از اول تا آخر به صورت کامل دیدم و لذت بردم. واقعا بازیکنان ما عالی بودند و هیچ وقت آنها را اینقدر با انگیزه،‌ منسجم و پرتوان ندیده بودم. تمام بازیکنان با تمام توانشان بازی کردند و خیلی هم خوب و روان در زمین ظاهر شدند. واقعا حیف بود اگر این بازی را نمی بردیم که با لطف خداوند این اتفاق رخ داد.»

  وی درباره بازی ملی پوشان استقلال با وجود خستگی تصریح کرد:‌ «ملی پوشان استقلال در این دیدار فوق العاده بودند و تمام آنها با انگیزه بالا بازی کردند. بیگ زاده را دیدید که با آن دست شکسته اش به زمین آمد و خیلی هم تاثیر گذار بود. همه آنها از جان مایه گذاشتند و از تمام بازیکنان تشکر و قدردانی می کنم.»

  مدیرعامل استقلال با اشاره به قرار گرفتن صادقی در ترکیب فیکس استقلال عنوان کرد: «قرار گرفتن صادقی در ترکیب اولیه تیم ثابت کرد که هیچ اختلافی میان او و قلعه نویی نیست. شاید او اشتباهاتی داشت اما در مجموع خوب بازی کرد و یک ضربه شدید هم به او خورد که با غیرت و تعصب از جایش بلند شد. البته من از فرکی گلایه دارم که بازیکنان سپاهان خیلی خشن بازی می کردند. چه دلیلی دارد که اینقدر بد بازی کنند و بازیکنان ما را بزنند؟»

  افشارزاده در خصوص کاپیتانی عنایتی گفت:‌ «عنایتی سن بالاتری از صادقی دارد و در واقع از پیشکسوت تر است. همه در تیم عنایتی را قبول دارند و صادقی هم با رضایت قلبی بازوبند را به او داده است. دیدید که عنایتی چقدر خوب بازی کرد و از طرفی توانست تیم را هدایت کند. او یکی از بهترین گل های فصل استقلال را زد و خیلی هم تاثیرگذار بود. در واقع فرقی نمی کند چه کسی کاپیتان باشد و مهم تیم استقلال است.»

  وی در ادامه اذعان داشت: «در این مدت مشکلات زیادی داشتیم و از زحمات قلعه نویی نیز تشکر می کنم که خیلی زحمت کشید و این تیم را به جایی رساند که آماده شود. کادر فنی خیلی تحمل کرد و از همه آنها تشکر می کنم. ما هم البته همیشه در کنار قلعه نویی بودیم و در مسائل مختلف از او دفاع کردیم. در بخش مدیریتی نیز مشکلات زیادی داریم وباید بازیکنان و کادرفنی هم ما را درک کنند.»

  مدیرعامل استقلال درباره مشکلات مالی این باشگاه خاطرنشان کرد: «مشکلات مالی وجود دارد و برای این برد باید به بازیکنان پاداش هم بدهیم. به هر حال یک طوری پول جور می کنیم و به بازیکنان پاداششان را می دهیم اما مشکلات مالی همچنان وجود دارد. همین کرار که در ترکیب تیم درخشید، اگر به او شب قبل از بازی پول نداده بودم،‌ حاضر نبود مقابل سپاهان بازی کند. تا آخرین ساعات پنجشنبه شب به دنبال جور کردن پول برای کرار بودم که در نهایت یک مبلغی به او دادم. البته او هم خوب بازی کرد و یک پاس گل زیبا داد تا ما هم از تصمیم خود پشیمان نباشیم.»

  افشارزاده درباره شانس قهرمانی استقلال گفت: «کار برای قهرمانی خیلی سخت است زیرا رقابت در صدر جدول فشرده شده است. بازی سختی با سایپا در دیدار بعدی خواهیم داشت و باید همینطور به روند پیروزی های خود ادامه دهیم

  برچسب ها :

  نظرات