آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ , Friday 10 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67252
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۴
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  شما می‌توانید رویداد‌‌های چهارشنبه سوری سال 95 را در این گزارش خبری بخوانید.

  آخرین آمار مصدومان و قربانیان چهارشنبه سوری ۹۵ / تخریب ۳ منزل مسکونی در تهران و اسلامشهر / پسر ۲۷ ساله دومین قربانی حادثه چهارشنبه سوری پایتخت شد

  آوای شمال/ شما می‌توانید رویداد‌‌های چهارشنبه سوری سال ۹۵ را در این گزارش خبری بخوانید. تعداد مصدومین در کل کشور نسبت به سال گذشته کاهش داشت ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ – ۰۰:۳۷ به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، پیرحسین  کولیوند، سرپرست اورژانس کشور درباره آخرین آمار مصدومین چهارشنبه سوری گفت: تعداد مصدومین سرپایی کل کشور ۲ هزار نفر […]

  آوای شمال/

  شما می‌توانید رویداد‌‌های چهارشنبه سوری سال ۹۵ را در این گزارش خبری بخوانید.
  تعداد مصدومین در کل کشور نسبت به سال گذشته کاهش داشت
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ – ۰۰:۳۷
  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، پیرحسین  کولیوند، سرپرست اورژانس کشور درباره آخرین آمار مصدومین چهارشنبه سوری گفت: تعداد مصدومین سرپایی کل کشور ۲ هزار نفر بود که نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد و تعداد مصدومین بستری ۶۰۰ نفر در کل کشور بود که این تعداد نسبت به سال گذشته ۲۹ درصد کاهش داشت.
  چهارشنبه سوری در بیمارستان فارابی و مطهری چگونه گذشت؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ – ۰۰:۲۴
  صدر السادات، رئیس بیمارستان فارابى در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به تعداد مصدومان مراجعه کننده به بیمارستان فارابى  تا این لحظه (ساعت ۰۰:۱۵ )عنوان کرد: تاکنون ۲۶۳ مصدوم ناشى از انفجار و ترقه بازى به بیمارستان فارابى مراجعه کرده‌اند.
  رئیس بیمارستان فارابى افزود: از ۲۶۳نفر مصدوم، ۳۷ نفر بسترى شدند و نابینایی و فوتى نداشته‌ایم.
  مصطفی دهمرده‌ای رییس بیمارستان سوانح سوختگی مطهری در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: تا این لحظه(ساعت ۰۰:۱۵)، ۴۲ مصدوم ناشى از انفجار و ترقه بازى به بیمارستان مطهری مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۱۰ نفر به علت شدت جراحات بستری شده‌اند.
  رئیس بیمارستان مطهری افزود: آمار مصدومان در این مرکز، امسال نسبت به سال ۹۴ حدود ۵۰ درصد کاهش داشته است. سال گذشته پرونده مصدومان حوادث چهارشنبه سوری با ۹۰ مصدوم و یک فوتی بسته شده بود.
  یک آتش نشان دچار آسیب دیدگی جزئی شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۳:۵۵
  ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: با پرتاب نارنجک در محل استقرار آتش نشانان، یک آتش نشان را دچار مصدومیت جزئی در ناحیه گونه شد.
  وی تصریح کرد: این آتش نشانان از ناحیه گونه دچار آسیب دیدگی شد که با انتقال وی به مراکز درمانی خوشبختانه این حادثه به خیر گذشت.
  مراجعه ۱۸۰ مصدوم به بیمارستان فارابی
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۳:۱۶
  صدر السادات، رئیس بیمارستان فارابى در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، عنوان کرد: تاساعت ۲۳ امشب، ١٨٠ مصدوم ناشى از انفجار و ترقه بازى‌ها به بیمارستان فارابى مراجعه کرده‌اند که ۲۱ نفر جراحت شدید داشتند و ١۵ نفر بسترى شدند و نابینایی و فوتى نداشتیم.
  وى یادآور شد: یک نفر جراحت خیلى شدید دارد که به اتاق عمل منتقل شده اما تخلیه چشم نشده در صورتى که در روزهاى آینده امکان نگه داشتن چشم نباشد مجبور به تخلیه چشم مى‌شویم.
  ۹۰ نفر در کل کشور مصدوم شدند
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۳:۱۵
  رئیس اورژانس کشور: تا ساعت ۲۳ امشب ۹۰ نفر درکل کشور بر اثر انفجار مواد محترقه مصدوم شدند که از این تعداد  ۱۰ نفر زن و ۸۰ نفر مرد هستند.

  از این تعداد ۱۵ نفر در محل درمان سرپایی و  ۶۹ نفر نیز به بیمارستان‌ها انتقال داده شدند.
  بیشتر مصدومان مربوط به استان‌های تهران، فارس، اراک و اصفهان هستند.
  هم اکنون، بیمارستان سوانح سوختگی مطهری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۳:۰۵
  تعداد مصدومان بیمارستان مطهری به ٢٧  نفر رسید.
  آخرین آمار مصدومان و قربانیان چهارشنبه سوری 95 / تخریب 3 منزل مسکونی در تهران و اسلامشهر / پسر 27 ساله دومین قربانی حادثه چهارشنبه سوری پایتخت شد
  مجروح شدن یک آتش نشان تهرانی
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۲:۴۹
  یک آتش‌نشان تهرانی به علت برخورد ترقه کپسولی به چشمش مجروح شد.
  این آتش نشان در بیمارستان فارابی تحت درمان است.
  آخرین آمار مصدومان و قربانیان چهارشنبه سوری 95 / تخریب 3 منزل مسکونی در تهران و اسلامشهر / پسر 27 ساله دومین قربانی حادثه چهارشنبه سوری پایتخت شد
  سه مصدوم شب چهارشنبه سورى در اراک در آى سى یو هستند
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۲:۴۷
  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، نورى، معاون عملیات اورژانس کشور گفت: سه مصدوم شب چهارشنبه سورى در اراک هم اکنون در آى سى یو هستند.
  دو مصدوم از بیمارستان ۱۵ خرداد به بیمارستان مطهری منتقل شدند
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۲:۴۴
  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی دهمرده‌ای، رییس بیمارستان سوانح سوختگی مطهری از انتقال دو  نفر از مصدومان “حوادث چهارشنبه سوری” از بیمارستان ۱۵ خرداد به بیمارستان مطهری خبر داد و اعلام کرد که حال دو تن از مصدومان وخیم است.
  کاهش حوادث چهارشنبه سوری در تهران
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۲:۳۱
  ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در برنامه تیتر امشب گفت: خوشبختانه حوادث چهارشنبه سوری در سال جاری به نسبت سال‌های گذشته با افت خوبی مواجه بود.
  وی ادامه داد: برای اولین بار سازمان آتش‌نشانی تهران در روزهای پیش از شروع مراسم، هیچ گزارشی از حوادث انفجار با مواد  محترقه در شهر تهران نداشته و این آمار صفر بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۲:۲۹
  تخلیه چشم یک جوان در قرچک

  آخرین آمار مصدومان و قربانیان چهارشنبه سوری 95 / تخریب 3 منزل مسکونی در تهران و اسلامشهر / پسر 27 ساله دومین قربانی حادثه چهارشنبه سوری پایتخت شد
  آمار مصدومان بیمارستان فارابی به ۱۴۴ نفر افزایش پیدا کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۲:۱۵
  صدرالسادات، رییس بیمارستان فارابی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: تاکنون ۱۴۴ نفر به بیمارستان فارابی تهران مراجعه کرده اند که اکثر مصدومان تحت درمان سرپایى قرار دارند.
  وی ادامه داد: ۱۷ نفر بستری شده‌اند و تا این لحظه در این بیمارستان فوتی نداشته‌ایم.
  صدرالسادات گفت: نابینایی زن میانسال به علت شدت جراحات بینایی صحت ندارد.
  دومین کشته حادثه چهارشنبه سوری در تهران
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۲:۰۳
  پسری ۲۷ ساله در پیروزی تهران که بر اثر انفجار مواد محترقه دست و پایش قطع شده بود، جان خود را از دست داد.
  تعداد مصدومان بیمارستان مطهری به ۱۷ نفر رسید
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۲:۰۲
  از ۱۷ مصدوم انتقال داده شده به بیمارستان مطهری تا ساعت ۲۲ امشب چهارشنبه آخر سال ٩۵، ۵ نفر بسترى شدند تا در  اتاق عمل اعمال جراحى مورد نیاز  بر روى آن ها انجام شود و سایر مصدومان تحت درمان سرپایى قرار دارند.
  اکثر مصدومان درسنین بین ۱۰ تا ۲۰ سال می‌باشند.
  ۸۸ مصدوم و یک فوتی تا به این لحظه
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۱:۵۶
  خالدی، سخنگوی اورژانس کشور در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛  مطرح کرد: براساس آخرین آمار اعلام شده، در کل کشور ۸۸ مصدوم و دو فوتی گزارش شده است.
  وی ادامه داد: از ۸۸ مورد مصدومیت، ۷۹ مرد و ۱۰ زن گزارش شد و همچنین یک پسر ۱۴ ساله در تهران جان خود را از دست داد.
  خالدی بیان کرد: در حال حاضر ۶۹ نفر در مراکز درمانی تحت مداوا هستند و ۱۹ نفر در محل درمان شدند.
  وی افزود: بر اساس آخرین گزارشات، ۶۹ درصد مصدومیت‌ها بر اثر سوختگی و ۱۵ درصد بریدگی که ۴۸ درصد از این افراد، در رده‌های سنی ۱۰ تا ۲۰ سال هستند.
  وی با بیان اینکه تاکنون استان های فارس، تهران، اصفهان و اراک بیشترین آمار  مصدومیت را اشته اند، گفت: بد حال ترین مورد، آسیب شدید چشمی در ارومیه، قطع دو دست و دو پا جوان ۲۷ ساله در تهران، ۳ مورد قطع انگشت در تهران و ارومیه و ۳ بیمار بدحال در بیمارستان ولیعصر اراک گزارش شده‌اند.
  سخنگوی اورژانس کشور گفت: کوچکترین فرد آسیب‌دیده دختر بچه ۴ ساله در شیراز و مسن‌ترین آن‌ها یک خانم ۶۰ ساله در تهران هستند.
  تعداد مصدومان نسبت به سال گذشته کاهش یافته است
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۱:۵۳
  صدرالسادات رییس بیمارستان فارابى در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ بیان کرد: امسال تعداد مصدومان و مجروحان نسبت به چهارشنبه سورى سال گذشته  بسیار کاهش داشته و  خوشبختانه  امسال چهارشنبه آخرسال آرام‌ترى را سپرى کردیم و شدت مصدومیت و جراحات کمتر بود.
  وى با اشاره به تعداد مصدومان مراجعه کننده به بیمارستان فارابى عنوان کرد: تاکنون ۶۶ مصدوم ناشى از انفجار و ترقه‌بازى‌ها  به بیمارستان فارابى مراجعه کرده اند.
  رئیس بیمارستان فارابى افزود: از ۶۶ مصدوم چهارشنبه آخر سال ٩۵، ٧ نفر بسترى شدند تا در اتاق عمل اعمال جراحى مورد نیاز چشم بر روى آن ها انجام شود و سایر مصدومان تحت درمان سرپایى قرار گرفتند.
  هم اکنون، مصدومان حوادث چهارشنبه سوری بیمارستان سوانح سوختگی مطهری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۱:۳۱
  مصدومان حوادث چهارشنبه سوری بیمارستان سوانح سوختگی مطهری را در این تصاویر می‌بینید.

  آخرین آمار مصدومان و قربانیان چهارشنبه سوری 95 / تخریب 3 منزل مسکونی در تهران و اسلامشهر / فوت پسر 14 ساله در پایتخت
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۱:۲۳
  ملکی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، درباره حوادث حوزه آتش‌نشانی تهران، بیان کرد: در حوزه آتش‌نشانی تهران تاکنون ۲ حادثه اعلام شد که آمار مصدومان تا به این لحضه ۶ نفر بوده است که این امر نشان دهنده همکاری خوب هموطنان در چهارشنبه سوری امسال به نسبت سال‌های گذشته است.
  مفقود شدن کودک سه ساله در شب چهارشنبه آخر سال
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۱:۱۸
  معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: کودک سه ساله‌ای شب چهارشنبه در جوی آبی مفقود شده و عملیات کاوش برای یافتن وی ادامه دارد.
  مهدی رضایی افزود: این حادثه حوالی ساعت ۲۰ به سازمان آتش‌نشانی مشهد اعلام و امدادگران به محل حادثه واقع در چهارراه ورزش اعزام شدند.
  وی بیان کرد: مادر کودک متوجه مفقود شدن فرزند خود شده که با چک کردن دوربین‌های مغازه مجاور مشخص شد این کودک به داخل جوی پر از آب سقوط کرده است.
  ۱۴۰ مأموریت اطفای حریق انجام شده است
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۱:۱۶
  نماینده اورژانس مستقر در قرارگاه مشترک پلیس تهران بزرگ با اعلام آماری از ماموریت‌های آتش‌نشانان در شب آخرین چهارشنبه پایان سال اظهار داشت: بر اساس آمار موجود از ماموریت‌های انجام شده توسط سازمان آتش‌نشانی شهر تهران، همکاران ما از ساعت ۱۷ امروز تا ساعت ۲۰:۳۰، به ۱۴۰ ماموریت اطفای حریق اعزام شدند.
  تازه ترین آمار مصدومین چهارشنبه آخر سال در بیمارستان سوانح سوختگی مطهری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۱:۱۳
  کولیوند رییس اورژانس کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آمار مصدومان بیان کرد: تا ساعت ۲۱ امشب  تعداد ۱۴ مصدوم به بیمارستان مطهری تهران انتقال داده شده است که از این تعداد ۵ نفر بستری و بقیه به صورت سرپایی مداوا شدند.
  وی افزود: از مردم و به خصوص جوانان خواهش می‌کنم که در این ساعات باقی مانده به کمپین نه پایبند بوده و از انجام کارهای خطر آفرین جدا خودداری کنند.
  هم اکنون؛ بیمارستان سوانح سوختگی مطهری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۰:۴۳
  عکس سمت چپ، پسری ١٠ ساله که بر اثر اصابت ماده منفجره دچار حادثه شده است.

  عکس سمت راست، مردی که بر اثر اصابت نارنجک از ناحیه صورت به شدت مجروح شده است.
  7 جانباخته در کل کشور / تخریب 3منزل مسکونی در تهران و اسلامشهر / آمار مصدومان در کل کشور به 72 نفر رسید
  تعداد مصدومان کل کشور به ۷۲ نفر رسید
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۰:۳۲
  کولیوند، رییس اورژانس کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آمار مصدومان چهارشنبه سوری ٩۵ تا ٢٠:٣٠ امشب، مطرح کرد: ۷۲ نفر در کل کشور دچار مصدومیت شده‌اند که  از این تعدا ۶۲ نفر مرد و ۱۰ نفر زن هستند.
  وی ادامه داد: ۵۶ نفر به بیمارستان اعزام شدند و ۱۶ نفر دیگر هم به صورت سرپایی درمان شدند.
  تعداد ۶۰ مصدوم در کشور ثبت شده است
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۰:۱۴
  کولیوند، رییس اورژانس کشور در جمع خبرنگاران: در بیمارستان سوانح سوختگی مطهری ۲ نفر از ناحیه دست و صورت مصدوم و یک نفر دیگر مرخص شده است و در حال حاضر ۴ نفر  نیز بستری می‌باشند.
  رئیس اورژانس کشور گفت: تا این لحظه تعداد ۶۰ مصدوم در کشور ثبت شده که از این تعداد ۷ نفر آنان زن هستند.
  وی تاکید کرد: امروز جوانان نشان دادند که به قول شان در کمپین نه به چهارشنبه سوری پایبندند.
  فوت یک پسر ۱۴ساله در تهران به دلیل انفجار مواد محترقه در تهران
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۰:۱۱
  نوجوانی به دلیل انفجار مواد محترقه از ناحیه سر و سینه مصدوم شده بود که در بیمارستان فوت کرد.
  تصاویر انفجار مواد محترقه در اسلامشهر
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۲۰:۰۲
  تصاویر انفجار مواد محترقه در اسلامشهر
  چه استانهایی بیشترین آمار حادثه دیدگان را به خود اختصاص دادند؟/ 7 جانباخته در کل کشور / انفجار منزل مسکونی در باغ آذری
  بازدید کولیوند از بخش اورژانس بیمارستان مطهری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۹:۵۸
  کولیوند هم اکنون در بیمارستان مطهری از بخش اورژانس بازدید کرد و جویای حال مصدومان حوادث چهارشنبه سوری شد.

  چه استانهایی بیشترین آمار حادثه دیدگان را به خود اختصاص دادند؟/ 7 جانباخته در کل کشور / انفجار منزل مسکونی در باغ آذری
  مصدومان چهارشنبه آخر سال
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۹:۵۲
  هم اکنون بیمارستان فارابی: عکس سمت راست مربوط به پسری ٢٠ ساله که در اثر انفجار بمب از ناحیه دست و صورت آسیب دیده است

  عکس سمت چپ؛ رهگذری که بر اثر اصابت ترقه از ناحیه چشم آسیب جدی دیده است
  چه استانهایی بیشترین آمار حادثه دیدگان را به خود اختصاص دادند؟/ 7 جانباخته در کل کشور / انفجار منزل مسکونی در باغ آذری
  هم اکنون؛ بازدید کولیوند، رییس اورژانس کشور از بیمارستان سوانح سوختگی مطهری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۹:۳۷
  چه استانهایی بیشترین آمار حادثه دیدگان را به خود اختصاص دادند؟/ 7 جانباخته در کل کشور / انفجار منزل مسکونی در باغ آذری
  انفجار در ساختمان مسکونی ۴ مصدوم بر جای گذاشت
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۹:۲۵
  ملکی: در ساعت ۱۹ با اعلام انفجار در یک ساختمان مسکونی در خیابان پیروزی، خیابان اول نیروی هوایی، نیروهای ۲ ایستگاه به محل اعزام می‌شوند.
  وی ادامه داد: انفجار در پشت بام یک ساختمان مسکونی زمانی اتفاق افتاد که ۴ نوجوان حدودا ۲۰ ساله در حال ساختن مواد محترقه بودند.
  سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: هر ۴ نوجوان دچار مصدومیت با کمک عوامل نیروهای آتش‌نشان به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.
  ملکی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه منجر به آتش سوزی نشد، افزود:  با ایمن سازی، محل حادثه تحویل عوامل انتظامی شد.
  چشم چپ پسر ۱۸ ساله در تبریز تخلیه شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۹:۲۵
  متاسفانه به‌ علت انفجار مواد محترقه چشم چپ پسر ۱۸ ساله در تبریز تخلیه شد و انگشت دست پسر ۱۴ ساله قطع شد.
  هم اکنون بیمارستان سوانح سوختگی مطهری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۹:۱۷
  عکس سمت راست پسر ٢٢ ساله که بر اثر اصابت ترقه  از ناحیه چشم دچار آسیب شد.
  عکس سمت چپ ترکیدن بمب در کف دست پسر ١٨ ساله
  چه استانهایی بیشترین آمار حادثه دیدگان را به خود اختصاص دادند؟/ 7 جانباخته در کل کشور / انفجار منزل مسکونی در باغ آذری
  آمار مجروحان به ۵۹ مصدوم رسید
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۹:۰۱
  موسوی: آمار مجروحان به ۵۹ مصدوم رسید
  سخنگوی اورژانس کشور در چهارشنبه آخر سال گفت: تا به این لحظه آمار مجروحان در کل کشور به ۵۹ مورد رسید که از این تعداد ۵۲ نفر مرد و ۷ نفر زن هستند.
  انفجار منزل مسکونی در باغ آذری؛ ۲ نوجوان مصدوم شدند
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۸:۴۴
  جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درباره این حادثه اظهار داشت: در ساعت ۱۸:۲۲ حادثه انفجار منزل مسکونی در باغ آذری، خیابان اسداللهی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام و نیروهای ایستگاه ۹۱ با تجهیرات کامل به محل اعزام می شوند.
  به گفته ملکی، انفجار در طبقه دوم یک منزل مسکونی ۲ طبقه قدیمی اتفاق افتاد که بر اثر شدت انفجار بخشی از ساختمان تخریب شد.
  جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: به نظر می رسد تا این لحظه وضعیت بهتر از سالهای قبل است، هیچ حادثه‌ خاصی تا این لحظه رخ نداده است.
  وی ادامه داد: در این حادثه، ۲ نوجوان مصدوم و تحویل عوامل اورژانس شدند.
  ملکی بیان کرد: خوشبختانه این حادثه منجر به آتش‌سوزی نشد و با بررسی‌های صورت گرفته علت حادثه انفجار بر اثر مواد محترقه گزارش شد.
  ۷ جانباخته در کل کشور
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۸:۲۰
  مجتبی خالدی سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور گفت: از صبح امروز ۳۱ مصدوم چهارشنبه پایان سال در سراسر کشور گزارش شده است.
  وی با اشاره به بیشترین آمار حادثه دیدگان چهارشنبه پایان سال به ترتیب به استانهای اردبیل، اراک و اصفهان اختصاص دارد، افزود: یک نفر در ارومیه دچار آسیب دیدگی شدید چشم شده است و یک نفر نیز دچار قطع انگشت و در تهران نیز گزارشات غیر رسمی از قطع شدگی داریم ولی هنوز تایید نهایی نشده است.
  خالدی گفت: از روز ۱۷ اسفند که نخستین گزارشات حوادث چهارشنبه پایان سال را داشتیم شاهد ۵۸ مصدوم (۴۹ مزد و ۹ زن) بودیم که ۷ نفر نیز در این حوادث جان باختند.
  مصدومیت منجر به فوت در تهران گزارش نشده است
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۸:۰۷
  سید اسدالله موسوی، مدیر مرکز اورژانس تهران و سخنگوی اورژانس کشور از مردم درخواست کرد: مردم هیچگونه اقدام درمانی در خصوص افرادی که دچار حادثه شده‌اند انجام ندهند، اگر پوشش مصدومان دچار آتش سوزی شده است تلاشی برای خارج کردن آن نداشته باشید فقط بیمار را خنک کنید تا عوامل اورژانس به شما برسند.
  وی ادامه داد: از ظهر امروز تاکنون ۳۱ مصدوم داشته ایم که ۴ مورد آنها خانم و مابقی آقا بوده‌اند، همچنین تا به این لحظه ۲۳ مورد به مراکز درمانی اعزام و ۸ نفر دیگر در محل درمان شدند. تاکنون مصدومیت منجر به فوت در تهران گزارش نشده است.
  حادثه چهارشنبه سوری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۷:۵۷
  چه استانهایی بیشترین آمار حادثه دیدگان را به خود اختصاص دادند؟/ 7 جانباخته در کل کشور / انفجار منزل مسکونی در باغ آذری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۴:۵۰
  سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: تقاضا داریم که هموطنان ضمن احترام به جشن چهارشنبه سوری، اصول ایمنی را رعایت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ – ۱۴:۴۲
  مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: ۱۱۰ دستگاه آمبولانس در سطح شهر تهران مستقر شدند.

  برچسب ها :

  نظرات