آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67211
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۶
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  در حالی که جلسه شورای عالی کار امروز با حضور نمایندگان دولت و شرکای اجتماعی در حال برگزاری است، چانه‌زنی درباره مزد هنوز ادامه دارد.

  اصرار دولت بر افزایش ۱۰درصدی دستمزد/ تأکید کارگران بر توجه به سبد معیشت

  آوای شمال/در حالی دویست و شصت و سومین جلسه شورای عالی کار از ساعت ۳بعدازظهر امروز ۲۴ اسفند ماه ۹۵ در حال برگزاری است که  از ساعت ۵ بعدازظهر قرار بوده وزرای اقتصاد و صنعت کنار علی ربیعی وزیر کار به جمع نمایندگان کارگران و کارفرمایان در این جلسه اضافه شوند. گزارش‌های دریافتی خبرنگار تسنیم از […]

  آوای شمال/در حالی دویست و شصت و سومین جلسه شورای عالی کار از ساعت ۳بعدازظهر امروز ۲۴ اسفند ماه ۹۵ در حال برگزاری است که  از ساعت ۵ بعدازظهر قرار بوده وزرای اقتصاد و صنعت کنار علی ربیعی وزیر کار به جمع نمایندگان کارگران و کارفرمایان در این جلسه اضافه شوند.

  گزارش‌های دریافتی خبرنگار تسنیم از داخل جلسه حاکی از این است که مطابق جلسه گذشته این شورا، نمایندگان دولت و کارفرمایان بر افزایش ۷ تا ۱۰ درصدی مزد اصرار دارند درحالی که تنها ملاک نمایندگان کارگران با توجه به عقب‌ماندگی مزدی جامعه کارگری افزایش دستمزد مطابق سبد معیشت کارگران است، یعنی ملاک اصلی نمایندگان کارگران در نظر گرفتن سبد ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی است که شرکای اجتماعی در آخرین جلسه کمیته مزد تأیید کردند.

  به گزارش تسنیم، این جلسه همچنان در حال برگزاری و شرکای اجتماعی برای به نتیجه رسیدن مزد کارگران در حال چانه‌زنی هستند.

  آخرین خبرها از جلسه شورای عالی کار امشب حاکی از این است که وزیر اقتصاد و وزیر صنعت در جلسه حضور نداشتند و معاونانشان به‌عنوان نماینده دولت کنار علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد مذاکره با دو شرکای اجتماعی دیگر شدند.

  انتهای پیام/*

  برچسب ها :

  نظرات