آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ , Sunday 31 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67185
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 113 هزار مواد محترقه از یک منزل مسکونی در شهر اراک خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری 669 هزار و 500 هزار عدد انواع مواد محترقه در عملیات پلیس استان کشف شده است.

  کشف ۱۱۳ هزار عدد مواد محترقه از یک منزل مسکونی در اراک

  آوای شمال/سردار کیومرث عزیزی در تشریح این خبر اظهار داشت:‌ ماموران پلیس امنیت عمومی استان در تحقیقاتی از فعالیت فردی در امر تهیه و فروش مواد محترقه غیرمجاز مطلع شدند و برنامه‌ریزی لازم برای بررسی موضوع آغاز شد. وی افزود: در روند تحقیقات نامحسوس پلیس مشخص شد که این فرد مواد محترقه را در منزلی […]

  آوای شمال/سردار کیومرث عزیزی در تشریح این خبر اظهار داشت:‌ ماموران پلیس امنیت عمومی استان در تحقیقاتی از فعالیت فردی در امر تهیه و فروش مواد محترقه غیرمجاز مطلع شدند و برنامه‌ریزی لازم برای بررسی موضوع آغاز شد.

  وی افزود: در روند تحقیقات نامحسوس پلیس مشخص شد که این فرد مواد محترقه را در منزلی واقع در یک مجتمع مسکونی نگهداری می‌کند.

  سردار عزیزی تصریح کرد: با هماهنگی مرجع قضائی و در بازرسی از این منزل تعداد ۱۱۳ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف و در این ارتباط یک متهم نیز دستگیر شد.

  فرمانده انتظامی استان مرکزی در ادامه بیان داشت:‌ در عملیات پلیس استان از ابتدای سال جاری ۶۶۹ هزار و ۵۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف شده که در حدود ۳۶۲ هزار عدد آن مربوط به کشفیات یک ماهه اخیر است.

  سردار عزیزی با اشاره به مخاطرات بسیار جدی نگهداری و دپوی مواد محترقه از شهروندان خواست در صورت هر گونه اطلاع از نگهداری، خرید و فروش مواد محترقه توسط افراد سودجو و فرصت ‌طلب مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به مراکز پلیس گزارش کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات