آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67150
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محمودآباد خبر داد:

  اعزام بسیجیان محمودآباد در قالب ۱۰ کاروان به اردوی راهیان نور

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محمودآباد گفت: تعداد 402 نفر از بسیجیان شهرستان محمودآباد از حوزه‌های محلات در قالب 10 کاروان اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

  آوای شمال/ سید تقی کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محمودآباد شب گذشته در آستانه اعزام بسیجیان به اردوی راهیان نور اظهار کرد: در سال ۹۵ علیرغم اعزام‌های دانش آموزی و دانشجویی این دومین مرحله از اعزام بسیجیان پایگاه‌های محلات است.

  وی افزود: مرحله اول در ایام تابستان به مناطق عملیاتی غرب در کردستان اعزام شدند و مرحله دوم امشب در قالب ۱۰ کاروان به تعداد ۴۰۲ نفر از عزیزان بسیجی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند که از این افراد تعداد ۲۱۲ نفر برای اولین بار به این مناطق اعزام می‌شوند.

  کیا خاطرنشان کرد: از این تعداد افرادی که اعزام می‌شوند تعداد ۲۰۲ نفر از برادران و ۱۸۰ نفر از خواهران بسیجی بوده که به همراه هفت نفر روحانی و ۶ نفر راوی به علاوه نیروهای امنیتی و بازرسی غیر ثابت خواهند بود.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محمودآباد درباره پایگاه‌های شرکت کننده در این اردو بیان کرد: این کاروان‌ها از حوزه‌های حضرت نوح،حضرت ابراهیم،خاتم الانبیاء،حضرت موسی،حضرت عیسی،حضرت زهرا (س)،حضرت فاطمه(س) و حضرت زینب(س) می‌باشند.

  این مسؤول درباره اهمیت اعزام راهیان نور تصریح کرد: یکی از بهترین راه‌های اثرگذار فرهنگی همین اردوهای راهیان نور بوده که مقام معظم رهبری تاکید بر این مسئله داشتند و مورد بعدی آشنا کردن نسل جوان با مناطق جنگی و عملیاتی رزمندگان می‌باشد.

  کیا درخصوص پیام این کاروان‌ها به جوانان عنوان کرد: برای حفظ این انقلاب باید این عزیزان بدانند که با چه زحمتی انقلاب به دست آمد و اگر اینها بخواهند در عمل با آن آشنا باشند ،تنها راهش اینست که از این مناطق بازدید کنند.

  وی افزود: نسل امروز و جوانان ما باید بدانند و آشنا شوند که رزمندگان ما در هنگام دفاع مقدس در گرمای جنوب و سرمای کوهستان‌های کردستان با حداقل امکانات در برابر حداکثر امکانات دشمن چه زحماتی کشیده و چه رشادت‌هایی را انجام دادند.

  کیا در ادامه بیان کرد: جهت روشن شدن ذهن جوانان امروز وقتی آنان به این مناطق عملیاتی می‌روند و از نزدیک می‌بینند برای آنان رشادت‌ها و جانفشانی رزمندگان قابل لمس خواهد بود زیرا با تصویر سازی و روایت گری آن اثرگذاری واقعی را نخواهد داشت.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محمودآباد در پایان گفت: ما یک کاروان دیگر برای ایام سال نو جهت اعزام به مناطق عملیاتی جنوب آماده کردیم و این کاروان انشا الله در روز ۲۷ اسفند ماه اعزام خواهد شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات