آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 30 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67147
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  شهردار سرخ‌رود اعلام کرد:

  آمادگی کامل شهر ساحلی‌ سرخ‌رود برای میزبانی از مسافران نوروزی

  شهردار شهر ساحلی سرخ‌رود از آمادگی کامل این شهر برای میزبانی شایسته از مسافران و گردشگران نوروزی خبر داد.

  آوای شمال/ شهردار سرخ‌رود در نشست شهرداران مازندران که به میزبانی این شهر ساحلی برگزار شد، با خیرمقدم به مسئولان و شهرداران استان اظهار کرد: تلاش تمامی مسئولان در سازمان‌های مختلف از جمله شهرداری ها سبب توسعه همه‌جانبه استان می شود که در این راه حمایت مسئولان ارشد استان کمک شایانی به این مهم می‌کند.

  وی به جاذبه های گردشگری و پتانسیل بالای این شهر ساحلی در جذب گردشگر اشاره کرد و بیان داشت: خوشبختانه در ایام نوروز و تعطیلات تابستان شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی بیشماری هستیم و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی سرخ رود با تمام توان و تلاش، آمادگی کامل برای میزبانی از مسافران نوروز ۹۶ را دارد.

  سید محمدمهدی موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: سرخ رود شهری است با بستر توریستی چهار فصل که زمستان و پاییز آن با حضور پرندگان مهاجر توریست علاقه‌مند به خود را پذیرا است و در فصل بهار و تابستان با وجود ساحل زیبا این بستر توریستی را آماده کرده است.

  شهرداری سرخ‌رود در خصوص پذیرایی از هموطنان در ایام نوروز اظهار داشت: فلسفه وجودی شهرداری خدمت به شهروندان است و همه ما برابر قانون اقدامات زیادی به‌عنوان شرح وظایف شهرداری‌ها در دستور کار داریم که در همین راستا همزمان با ایام نوروز و فرا رسیدن سال جدید، ابتکارات مختلفی در حوزه‌های گوناگون عمرانی و جاری برای پذیرایی از شهروندان و گردشگران باید داشته باشیم.

  وی گفت: تبادل تجربه و دانش و مرور بخشنامه ها و ضوابط و مسائلی که به لحاظ قانونی در بخش‌های مختلف شهری از طریق استاندار مازندران تاکید می‌شود، در این همایش‌ها مطرح که فرصت مناسبی است تا از این تجربیات و توصیه‌ها به خوبی بهره‌مند شویم.

  موسوی نژاد با بیان اینکه مازندران یک استان گردشگرپذیر بوده و تمام شهرهای ما بی‌بدیل و تماشاخانه الهی است، خاطرنشان کرد:  هر ساله میلیون‌ها گردشگر به این استان می‌آیند و در این جلسه تمام مواردی که باید برای خدمت رسانی به مسافران و گردشگران صورت گیرد به صورت کامل بیان می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات