آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67142
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۲
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  علی رغم رونق خرید در انواع کالا بازار خودرو این روزها در شب عید هم آرام است و حتی کاهش قیمت ها هم برای جذب مشتری انجام می‌شود.

  بازار بی رونق خودرو در آستانه سال نو

  آوای شمال/ با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال تب مسافرت در مردم افزایش پیدا می کند و هر کس در تلاش برای فراهم کردن شرایط برای استفاده از تعطیلات نوروزی است. در این میان خرید بازار خرید و فروش خودرو هم حال و حوالی خاص خود دارد برخلاف تمام سال ها که این بازار […]

  آوای شمال/ با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال تب مسافرت در مردم افزایش پیدا می کند و هر کس در تلاش برای فراهم کردن شرایط برای استفاده از تعطیلات نوروزی است. در این میان خرید بازار خرید و فروش خودرو هم حال و حوالی خاص خود دارد برخلاف تمام سال ها که این بازار در ماه‌های پایانی سال رونق زیادی داشت اما مردم دیگر خودرو را کالای سرمایه‌ای نمی‌دانند و فقط برای رفع احتیاج اقدام به خرید می‌کنند.

  سعید موتمنی در خصوص بازار این روزهای خرید و فروش خودرو می‌گوید: بازار نسبت به هفته گذشته ارام است حتی قیمت‌ها نیز روند کاهشی را تجربه می‌کند.

  وی با بیان اینکه هفته گذشته به دلیل محدودیت عرضه قیمت پژو ۲۰۶ صندوق دار V8، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با افزایش قیمت روبرو بود که این موضوع این هفته برطرف شده است، افزود: در حال حاضر قیمت V8 از ۳۹ میلیون به ۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، تیپ ۵ از ۳۸ میلیون به ۳۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و تیپ دو با کاهش ۳۰۰ هزارتومانی ۳۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

  رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو اضافه کرد: در محصولات سایپا نیز پراید ۱۳۱ با قیمت ۲۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ۱۱۱ با قیمت ۲۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ۱۳۲ با قیمت ۲۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد، همچنین تیبا هاچ بک نیز ۲۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و تیبا مدل SX با قیمت ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

  موتمنی با اعلام اینکه قیمت سراتو  نسبت به ۱۰ ماهه گذشته که زیرقیمت کارخانه به فروش می‌رسید تا حدودی افزایش پیدا کرد است، گفت: در حال حاضر قیمت کارخانه‌ای این محصول ۹۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است که در بازار ۹۴ میلیون معامله می‌شود.

  وی تصریح کرد: پژو۴۰۵ SLX امروز با کاهش ۴۰۰ هزار تومانی نسبت به هفته گذشته با قیمت۳۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و پژو ۴۰۵ دوگانه سوز از ۳۲ میلیون به ۳۱ میلیون و ۷۰۰هزار تومان رسیده است.

  رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اعلام اینکه سمند LX با قیمت ۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد، تصریح کرد: سورن کلاس ۱۱ نیز ۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سمند SE با قیمت ۲۹ میلیون و ۱۰۰ تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

  موتمنی پیش بینی کرد: با توجه به اینکه فردا سایت شرکت‌ها بسته می‌شود روند نزولی قیمت‌ها ادامه خواهد داشت.

  برچسب ها :

  نظرات