آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6707
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مهاجم اماراتی در راه آلمان

  آوای شمال/ مبخوت افزود: به محض برگشت از استرالیا این موضوع را با مقامات باشگاه ‘الجزیره ‘ ابوظبی درمیان می گذارم .  علی مبخوت که ایرانی الاصل است ، باگل زنی در ثانیه ۱۴ مقابل بحرین وبا ثمررساندن ۵ گل تا قبل از مسابقه فینال ، دو رکورد درجام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ به نام خود ثبت […]

  آوای شمال/ مبخوت افزود: به محض برگشت از استرالیا این موضوع را با مقامات باشگاه ‘الجزیره ‘ ابوظبی درمیان می گذارم . 
  علی مبخوت که ایرانی الاصل است ، باگل زنی در ثانیه ۱۴ مقابل بحرین وبا ثمررساندن ۵ گل تا قبل از مسابقه فینال ، دو رکورد درجام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ به نام خود ثبت کرد.

  وی افزود: مدیر برنامه هایم سرگرم مذاکره با تیم آلمانی است ودرآینده نزدیک توافق نهایی انتقال من به تیم آلمانی انجام می شود. 

  علی مبخوت ۲۳ ساله ادامه داد: دوست دارم در اروپا بازی کنم زیرا سطح مسابقات فوتبال درآن قاره به مراتب بالاتر از مسابقات فوتبال امارات است .

  مبخوت که با ۵ گل درصدرگلزنان جام شانزدهم قرار دارد در استرالیا مانده وبه همراه تیم امارات به ابوظبی بازنگشته است تا به گفته خویش با جام ویژه آقای گل این رقابتها به امارات برگردد . 

  تنها رقیب وی برای تصاحب این جایزه ، ‘تیم کاهل’ استرالیایی است که تاکنون ۳ گل به ثمر رسانده است البته باید گفت احتمال این که وی بتواند درمسابقه فینال امروز (شنبه ) ۳ بار دروازه کره جنوبی را باز کند و بالاتر از علی مبخوت قرارگیرد ، بسیار کم است .

  پیش از این یورگن کلوپ سرمربی باشگاه بورسیا دورتموند آلمان ‘عمر عبدالرحمن ‘هافبک خلاق اماراتی ها را پسندیده و خواستار جذب او شده بود. 

  تیم ملی فوتبال امارات در دیدار رده بندی شانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام ملتهای آسیا روز گذشته (جمعه ) ۳ بر ۲ عراق را شکست داد وبه مقام سوم این مسابقات دست یافت.

  مسابقه فینال جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ نیز امروز با حضور دو تیم ملی فوتبال استرالیا و کره جنوبی در ساعت ۳۰ :۱۲ به وقت تهران برگزار می شود.

  برچسب ها :

  نظرات