آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ , Monday 3 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67066
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۹
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  بلندگوی هوشمند شرکت آمازون موسوم به اکو تاکنون کارکردهای مختلفی داشته اما به تازگی گوشی‌های تلفن همراه گم شده را هم پیدا می‌کند.

  بلندگوی آمازون گوشی گمشده‌تان را پیدا می‌کند

  آوای شمال/این بلندگو که برای خرید آنلاین، جستجوی اینترنتی، اعلام اخبار و وضعیت آب و هوا قابل استفاده است، با استفاده از قابلیت شناسایی صوت خود می تواند در آینده برای کارهای متنوع تری نیز برنامه ریزی شود. بلندگوی یاد شده از این به بعد به دو شیوه قابل برنامه ریزی است تا در صورت […]

  آوای شمال/این بلندگو که برای خرید آنلاین، جستجوی اینترنتی، اعلام اخبار و وضعیت آب و هوا قابل استفاده است، با استفاده از قابلیت شناسایی صوت خود می تواند در آینده برای کارهای متنوع تری نیز برنامه ریزی شود.

  بلندگوی یاد شده از این به بعد به دو شیوه قابل برنامه ریزی است تا در صورت گم شدن گوشی هوشمند با ارسال فرامینی صوتی به شما در یافتن تلفن همراهتان کمک کند. بدین منظور کاربران باید یک برنامه ثالث را بر روی گوشی همراه خود نصب کنند و سپس از سرویس های آنلاین ارائه شده توسط الکسا برای مکان یابی گوشی خود استفاده کنند.

  از جمله این برنامه ها برنامه ۳۵ مگابایتی TrackR است که در صورت گم شدن گوشی حتی اگر کاربر آن را در وضعیت بی صدا هم قرار داده باشد، زنگ گوشی را به صدادرمی آورد. در مرحله بعد کاربران باید برنامه یاد شده را باز کردن و گزینه یافتن گوشی با الکسا یا Find Your Phone with Alexa را انتخاب کنند.

  سپس کاربران خطاب به الکسا عبارت ” الکسا قابلیت یافتن گوشی من را فعال کن” را بیان می کنند. سپس با جفت کردن بلندگوی اکو با گوشی خود از طریق این برنامه می توانید برای یافتن آن در آینده اقدام کنید. از آن پس در صورت گم کردن گوشی خود می توانید با بیان عبارت ” الکسا از TrackR بخواه تا به گوشی من زنگ بزند” صدای زنگ گوشی را فعال کرده و آن را بیابید.

  اما روش دیگر برای این کار استفاده از یک سرویس تحت وب به نشانی ifttt.com است که از برنامه ای خاص برای اتصال گوشی به خود بهره می گیرد و با استفاده از آن هم می توانید به صورتی مشابه برای یافتن گوشی خود از طریق الکسا اقدام کنید.

   

  برچسب ها :

  نظرات