آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , Monday 13 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 67065
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۹
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  محمدبن سلمان، جانشین ولیعهد، وزیر دفاع و پسر شاه سعودی برای دیدار با مقامات آمریکایی از قبیل رئیس‎‌جمهوری این کشور، عازم واشنگتن شده است.

  پسر سلمان برای دیدار با ترامپ، عازم آمریکا شد

  آوای شمال/رسانه های عربستان سعودی خبر دادند که محمد بن سلمان، پسر شاه عربستان سعودی، جانشین ولیعهد و وزیر دفاع این کشور عازم آمریکا شده تا با مقامات ارشد آمریکایی دیدار داشته باشد. در ادامه دید و بازدیدهای مقامات آمریکایی و عربستان سعودی، حال خبرها حاکی از سفر پسر محمد بن سلمان به واشنگتن برای […]

  آوای شمال/رسانه های عربستان سعودی خبر دادند که محمد بن سلمان، پسر شاه عربستان سعودی، جانشین ولیعهد و وزیر دفاع این کشور عازم آمریکا شده تا با مقامات ارشد آمریکایی دیدار داشته باشد.

  در ادامه دید و بازدیدهای مقامات آمریکایی و عربستان سعودی، حال خبرها حاکی از سفر پسر محمد بن سلمان به واشنگتن برای دیدار با مقامات ارشد آمریکا است.

  به گزارش رویترز، رسانه‌های عربستان سعودی گزارش دادند که جانشین ولیعهد، وزیر دفاع و پسر شاه عربستان سعودی امروز دوشنبه کشورش را به مقصد آمریکا ترک کرده است.

  قرار است محمد بن سلمان با مقامات آمریکایی از جمله دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور دیدار داشته باشد.

  به گفته مقامات سعودی، قرار است پسر ملک سلمان در دیدارها با مقام‌های آمریکایی درباره «تقویت روابط دو جانبه صحبت و موضوعات منطقه‌ای مورد علاقه طرفین را مرور کنند».

  طبق گزارش‌های رسانه‌های عربستان سعودی دیدارهای جانشین ولیعهد با مقامات آمریکایی از روز پنجشنبه آغاز می‌شود.

  سفر ولیعهد سعودی به واشنگتن در حالی انجام می گیرد که ائتلاف به رهبری عربستان سعودی، حمایتهای آمریکا و غرب را در حملات به یمن پشت سر خود می بیند.

   

  برچسب ها :

  نظرات