آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6650
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۵:۳۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  آیا افرادی که با “روت” دیدار داشتند سرفه‌های جانبازان شیمیایی‌مان را فراموش کرده‌اند؟

  آوای شمال/  “متین منتظمی” با بیان اینکه رفتارهای مداخله جویانه کسانی که در قالب سفرهای سیاسی به تهران سفر می‌کنند غیر قابل بخشش است، گفت: “کلودیا روت” (نایب رییس مجلس آلمان) وقتی به عنوان میهمان وارد کشوری می‌شود باید عرف دیپلماتیک را رعایت کرده و در امورات داخلی ایران دخالت نکند. وی تصریح کرد: وقتی […]

  آوای شمال/  “متین منتظمی” با بیان اینکه رفتارهای مداخله جویانه کسانی که در قالب سفرهای سیاسی به تهران سفر می‌کنند غیر قابل بخشش است، گفت: “کلودیا روت” (نایب رییس مجلس آلمان) وقتی به عنوان میهمان وارد کشوری می‌شود باید عرف دیپلماتیک را رعایت کرده و در امورات داخلی ایران دخالت نکند.

  وی تصریح کرد: وقتی که آلمان و هم پیمانانش ادعای مبارزه با تروریستشان گوش آسمان را کر می‌کرد ایران عملاً وارد این فاز شده و اقدام عملی علیه تروریسم در منطقه انجام داد و این در حالی است که کشور‌هایی اروپایی و آمریکا در حال تقسیم بندی تروریست‌ها به خوب و بد بودند.

  دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز با بیان اینکه این‌ها‌‌ همان افرادی هستند که با حمایت از سران فتنه باعث رسیدن انقلاب اسلامی ایران به لبه پرتگاه شده‌اند،اظهار داشت: هنوز دست از شیطنت‌های خود در امور داخلی جمهوری اسلامی بر نمی‌دارند ومایل به دخالت در امور داخلی وموضوع حساسی مانند رفع حصر سران فتنه هستند.

  وی با اشاره به اینکه بر اساس حرکت‌های دیپلماتیک نائب رییس مجلس آلمان باید با شخصیت‌های دیپلماتیک و رسمی کشور دیدار کند بیان داشت: حرکت غیر اصولی نایب رییس مجلس آلمان در دیدار با “محمدرضا عارف” و اظهار نظرشان در رابطه با مسائل داخلی نظام به خصوص خط قرمز فتنه ۸۸ جای تامل بسیار دارد.

  منتظمی ادامه داد: بهتر بود به خانم روت یادآوری می‌شد که در جریان ۸ سال دفاع مقدس سرفه‌های جانبازان عزیزمان به خاطر بمب‌های شیمیایی ساخته شده توسط دولت شما بوده، حال با چه جراتی در مسائل داخلی کشور آن هم در مسائلی که باعث آزرده خاطر شدن همین جانبازان و ولایت مداران شده است اظهار نظر می‌کنند.

  وی با تاکید بر اینکه “عارف” نباید این دیدار را قبول می‌کرد،افزود: عارف باید در مقابل سخنان نایب رییس مجلس آلمان درباره فتنه ۸۸ موضع گیری کرده و اجازه دخالت به ایشان در امور داخلی کشور نمی‌دادند،حال باید در مورد دیدار با این فرد و دخالت‌هایش در امورات کشور پاسخگو باشند.

  دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز در پایان ضمن درخواست از مجلس شورای اسلامی،خاطر نشان کرد: مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندگان ملت باید به جد وارد این موضوع شده و اجازه ندهند عده‌ای در امورات داخلی مردم انقلابی ایران دخالت کنند

  برچسب ها :

  نظرات