آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ , Thursday 23 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65734
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  رئیس فدراسیون فوتبال ایران ۵ اولویت اساسی را برای توسعه فوتبال در کشور و استان همدان مطرح کرد.

  ۵ اولویت برای توسعه فوتبال در کشور

  آوای شمال/مهدی تاج در مجمع انتخابات ریاست هیئت فوتبال استان همدان با بیان اینکه همدان وضعیت خوبی در سطح فوتبال کشور دارد اظهار داشت: فوتبال همدان در تیم‌های ملی نیز سهم خوبی دارد. وی با اشاره به انصراف تعدادی از نامزدهای هیئت فوتبال استان همدان از انتخابات هیئت عنوان کرد: امیدواریم هر نامزدی که به […]

  آوای شمال/مهدی تاج در مجمع انتخابات ریاست هیئت فوتبال استان همدان با بیان اینکه همدان وضعیت خوبی در سطح فوتبال کشور دارد اظهار داشت: فوتبال همدان در تیم‌های ملی نیز سهم خوبی دارد.

  وی با اشاره به انصراف تعدادی از نامزدهای هیئت فوتبال استان همدان از انتخابات هیئت عنوان کرد: امیدواریم هر نامزدی که به عنوان رئیس هیئت انتخاب می‌شود از دیگر نامزدها در توسعه فوتبال همدان استفاده کند.

  تاج تصریح کرد: فوتبال به اندازه کافی اهمیت دارد که یک فرد به طور کامل وقت خود را صرف مدیریت هیئت کند. نباید به ریاست هیئت فوتبال به چشم شغل دوم نگاه کرد و رئیس هیئت باید به طور کامل وقت خود را به مدیریت این رشته اختصاص دهد.

  رئیس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به این که هیچ پدیده‌ای در دنیا قابل مقایسه با فوتبال نیست و کشورها قدرت سیاسی خود را با فوتبال به رخ هم می‌کشانند بیان کرد: فوتبال مرز نمی‌شناسد و همه از این پدیده سر ذوق می‌آیند.

  تاج با اشاره به این که فوتبال کشور و فوتبال همدان باید در ۵ موضوع با جدیت عمل کند موضوع اول را توجه به فوتبال پایه ذکر کرد و گفت: توسعه فوتبال بدون توجه به فوتبال پایه امکان پذیر نیست.

  وی عنوان کرد: فوتبال بانوان هم موضوع مهم دیگری است که با توجه به جمعیت این بخش از جامعه با حفظ شئونات فرهنگی و دینی باید در گسترش آن کوشا باشیم.

  تاج  فوتبال ساحلی، فوتسال و فوتبال بزرگسالان را دیگر موضوعات مهم و قابل توجه در فوتبال کشور دانست و گفت: ما از رئیس جدید هیئت فوتبال استان همدان انتظار داریم در گسترش و توسعه این موضوعات همه تلاش خود را به کار گیرد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :

  نظرات