آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ , Sunday 19 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65705
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: برای استقلال فرصت خوبی ایجاد شده تا بتواند ستاره سوم قهرمانی آسیا را کسب کند.

  طاهری: فرصت خوبی برای استقلال است که ستاره سوم را بگیرد/ گفته بودم این تیم نتیجه می‌گیرد

  آوای شمال/درباره برتری ۳ بر صفر استقلال مقابل التعاون عربستان اظهار داشت: استقلال مدت‌هاست سر و شکل گرفته. آن زمان که استقلال در بحران بود و خیلی‌ها مدعی بودند که کادر فنی باید تغییر کند، در گفت‌وگوهای مختلف با تسنیم اعلام کردم که استقلال شکل خودش را به دست آورده و نتیجه می‌گیرد. تفاوت استقلال […]

  آوای شمال/درباره برتری ۳ بر صفر استقلال مقابل التعاون عربستان اظهار داشت: استقلال مدت‌هاست سر و شکل گرفته. آن زمان که استقلال در بحران بود و خیلی‌ها مدعی بودند که کادر فنی باید تغییر کند، در گفت‌وگوهای مختلف با تسنیم اعلام کردم که استقلال شکل خودش را به دست آورده و نتیجه می‌گیرد. تفاوت استقلال با ابتدای فصل را مشاهده می‌کنید که چه فوتبالی ارائه می‌دهد.

  وی در ادامه افزود: در دور مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا مشکلی نخواهیم داشت و از گروه‌مان صعود می‌کنیم. عرب‌ها ذاتاً از تیم‌های ایرانی می‌ترسند، حتی اگر مقابل ما به برتری برسند. الاهلی‌ تیم استقلال را شکست داد، اما روی دو اشتباه بازیکنان ما به گل رسیدند و باورشان نمی‌شد که به برتری رسیده‌اند. مشکل ما در دور بعدی با تیم‌های شرق آسیا خواهد بود. امیدوارم تفکرات حرفه‌ای در بین بازیکنان ایجاد شود تا مشکلی پیدا نکنیم. فوتبال ما از نظر تکنیک و تاکتیک با فوتبال ژاپن و کره جنوبی تفاوتی ندارد و تنها به لحاظ حرفه‌ای باید مشکلات‌مان را حل کنیم.

  پیشکسوت تیم استقلال با اشاره به حضور بازیکنان جوان در ترکیب آبی‌پوشان تصریح کرد: بازیکنان جوان باتجربه شده‌اند و مانند گذشته خام نیستند. در گذشته بازیکنان جوان وقتی در میادین بین‌المللی بازی می‌کردند دستپاچه می‌شدند، اما جوانان استقلال در این مدت تجربه زیادی کسب کرده‌اند. دوندگی در استقلال حرف اول را می‌زند و شانس زیادی برای صعود استقلال قائلم. استقلال روند خوبی در پیش گرفته و فرصت خوبی است که ستاره سوم قهرمانی آسیا را بگیرد. تیم‌های دیگر آنچنان قوی نیستند و آرزو می‌کنیم از این شرایط استفاده کرده و ستاره سوم قهرمانی را کسب کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات