آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65655
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  در یک درگیری خانوادگی در شاهرود دو نفر از ماموران نیروی انتظامی به‌وسیله اسلحه شکاری از ناحیه پا مجروح شدند.

  زخمی شدن ۲ پلیس در درگیری خانوادگی

  آوای شمال/سردار روح‌الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان سمنان گفت : در یک درگیری خانوادگی در شاهرود دو نفر از ماموران نیروی انتظامی شاهرود به‌وسیله اسلحه شکاری از ناحیه پا مجروح شدند که بالافاصله به بیمارستان اعزام و بعد از مداوا و بهبود وضعیت عمومی مرخص شدند. وی با اشاره به ماجرای درگیری خانوادگی در شاهرود […]

  آوای شمال/سردار روح‌الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان سمنان گفت : در یک درگیری خانوادگی در شاهرود دو نفر از ماموران نیروی انتظامی شاهرود به‌وسیله اسلحه شکاری از ناحیه پا مجروح شدند که بالافاصله به بیمارستان اعزام و بعد از مداوا و بهبود وضعیت عمومی مرخص شدند.

  وی با اشاره به ماجرای درگیری خانوادگی در شاهرود افزود: در شب حادثه حوالی ساعت یک بامداد یک خانم با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شاهرود تماس گرفته و ضمن اعلام حبس کردن دخترانش در زیرزمین و ضرب و شتم آنها از سوی شوهرش در خواست کمک می‌کند.

  فرمانده انتظامی استان سمنان از اعزام یک تیم از نیروهای پلیس به محل خبر داد و گفت: ماموران با حضور در محل متوجه ضرب و شتم دختران از سوی پدر خانواده می‌شوند.

  وی ادامه داد: در این حین پدر عصبانی از زیرزمین خارج و با دیدن ماموران بی‌مقدمه به آنها شلیک کرده و دو پلیس از ناحیه پا مجروح و سپس به سمت همسر و فرزندانش یورش برده که اقدام به‌موقع و شجاعانه ماموران مانع از حوادث بعدی می‌شود.

  سردار قاسمی با اشاره به دلایل عصبانیت پدر این خانواده گفت: خروج بدون اطلاع از منزل و عدم رفتن دختر این خانواده به مدرسه دلیل عصبانیت این پدر بوده است.

  فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه این فرد پیش از این نیز سابقه درگیری داشته خاطرنشان کرد: پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تحویل مراجع قضایی شد.

  وی از بهبود حال عمومی مامورین شجاع نیروی انتظامی شاهرود خبر داد و گفت: این دو پلیس از بیمارستان مرخص شدند.

  برچسب ها :

  نظرات