آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65576
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  شعار دولت بهبود شرایط اقتصادی مردم است/ ضرورت حمایت بانک‌ها از تولیدکنندگان

  فرماندار محمودآباد با بیان اینکه شعار دولت از ابتدا بهبود شرایط اقتصادی مردم بوده استٰ، گفت: همراهی بانک‌ها در حمایت از تولیدکنندگان ضروری بوده و حمایت از زنان تولیدکننده سرپرست خانوار باید در اولویت قرار گیرد.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری این شهرستان، اظهار کرد: ۳۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اعتبار در قالب طرح مکانیزاسیون جهاد کشاورزی، طرح بسته رونق تولید و اشتغال، تبصره ۲۶، اعتبارات بخش تعاون، صندوق توسعه ملی، مشاغل خانگی پرداخت و در این راستا ۹۳۸ اشتغال جدید در محمودآباد ایجاد شد.

  وی  با بیان اینکه تزریق امید به جامعه لازمه پیشرفت هر کشور است، افزود: تلاش برای رونق اقتصاد و تأمین معیشت مردم باید در اولویت کاری مدیران قرار گیرد تا مردم بیش از پیش خدمات دولت و نظام را لمس کنند.

  فرماندار محمودآباد همراهی مردم با دولت را مهم ارزیابی کرد و گفت: همراهی و همدلی مردم، کارگزاران نظام را به خدمت صادقانه و بی‌وقفه دلگرم می‌کند.

  این مسؤول تصریح کرد: شعار دولت از ابتدا بهبود شرایط اقتصادی مردم بوده و در این راستا تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

  یوسف‌پور خاطرنشان کرد: در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل در استان مازندران به موضوع تولید و اشتغال توجه ویژه شد و برای تحقق این مهم ۴۵۳ میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید اعطا و گام‌های مؤثری در کاهش نرخ بیکاری برداشته شده است.

  وی در پایان گفت: همراهی بانک‌ها در حمایت از تولیدکنندگان ضروری بوده و حمایت از زنان تولیدکننده سرپرست خانوار باید در اولویت قرار گیرد و از تمامی ظرفیت‌ها برای ایجاد کارگاه‌های تولیدی کوچک در روستاها استفاده شود.

  برچسب ها :

  نظرات