آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ , Saturday 18 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65567
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۹
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  مرضیه برومند پیشرفت جوانان را در عرصه انیمیشن قابل تحسین دانست و گفت: باید به جوانان در این عرصه اعتماد کرد.

  پیشرفت جوانان ایرانی در عرصه انیمیشن تحسین برانگیز است

  آوای شمال/اداره کل روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل کانون؛ این کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون، درباره‌ وضعیت سینمای انیمیشن ایران گفت: در سال‌های اخیر سینمای انیمیشن در کشور ما پیشرفت زیادی داشته است و در جشنواره‌های گذشته شاهد تکنیک‌های مختلفی بودیم که باید شرایط استفاده از این تکنیک‌ها در اختیار جوانان علاقه‌مند قرار گیرد. […]

  آوای شمال/اداره کل روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل کانون؛ این کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون، درباره‌ وضعیت سینمای انیمیشن ایران گفت: در سال‌های اخیر سینمای انیمیشن در کشور ما پیشرفت زیادی داشته است و در جشنواره‌های گذشته شاهد تکنیک‌های مختلفی بودیم که باید شرایط استفاده از این تکنیک‌ها در اختیار جوانان علاقه‌مند قرار گیرد.

  وی در مورد وضعیت جوانان و سینمای انیمیشن در ایران ادامه داد: پیشرفت ما در زمینه انیمیشن قابل‌ تحسین است و به جرات می‌توان گفت جوان‌های ما در این زمینه فوق‌العاده هستند.
  برومند راه نجات سینمای کودک و انیمیشن را اعتماد به جوانان در رشته‌های مختلف سینمایی به خصوص حوزه انیمیشن دانست و گفت: متولیان باید به جوان‌ها در رشته انیمیشن اعتماد بیشتری داشته باشند.
  وی با تاکید بر اهمیت و تاثیر انیمیشن بر مخاطب گفت: اگر قبل از هر فیلم سینمایی، فیلم‌های کوتاه انیمیشن در سینماها اکران شود، مردم با آثار تولید شده آشنا می‌شوند و این کار موجب ارتباط مخاطبان شده و در عین حال آثار تولید شده نیز دیده خواهند شد.
  برومند ضمن آرزوی موفقیت برای جوانان باذوق حوزه انیمیشن بیان کرد: امیدوارم قدر فعالان این عرصه بیشتر دانسته شود.
  دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۵ تا ۱۹ اسفند در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات