آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65529
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۳
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  سرپرست معاونت نظارت بر چاپ و نشر قرآن سازمان دارالقرآن با اشاره به اهمیت سهولت خواندن قرآن و ترویج فرهنگ انس با کلام‌الله وحی از چاپ قرآن به خط 3 هنرمند خوشنویس کشورمان خبر داد.

  قرآن به خط ۳ خوشنویس ایرانی چاپ می‌شود

  آوای شمال/همیت سهولت خواندن قرآن کریم اظهار داشت: هم‌اکنون بیشتر قرآن‌هایی که در کشور چاپ و عرضه می‌شود با خط عثمان‌طه است که خواندن آن برای برخی افراد به ویژه نوجوانان سخت است. وی از ترویج خط خوشنویسان ایرانی خبر داد و افزود: در سال اخیر سعی کردیم قرآن به خط خوشنویسان کشورمان آماده و […]

  آوای شمال/همیت سهولت خواندن قرآن کریم اظهار داشت: هم‌اکنون بیشتر قرآن‌هایی که در کشور چاپ و عرضه می‌شود با خط عثمان‌طه است که خواندن آن برای برخی افراد به ویژه نوجوانان سخت است.

  وی از ترویج خط خوشنویسان ایرانی خبر داد و افزود: در سال اخیر سعی کردیم قرآن به خط خوشنویسان کشورمان آماده و چاپ کنیم تا از این طریق فرهنگ انس با قرآن را توسعه بخشیم.

  زرنگار در ادامه به برنامه‌ریزی برای چاپ قرآن با خط ۳ خوشنویس ایرانی اشاره کرد و گفت: در سال جاری به «محسن عبادی»، «توتونچی» و «خزائی» سفارش دادیم تا قرآن را با خط زیبا و روان بنویسند که تاکنون قرآن با خط آقای عبادی آماده شده است.

  سرپرست معاونت نظارت بر چاپ و نشر قرآن سازمان دارالقرآن افزود: قرآن با خط محسن عبادی و ترجمه حجت‌الاسلام حسین انصاریان به زودی از سوی سازمان دارالقرآن چاپ و روانه بازار نشر می‌شود.

  وی از چاپ قرآن با ترجمه یحیی یثربی خبر داد و گفت: این قرآن هم با خط خوشنویسان ایرانی و با ترجمه استاد یثربی تا پایان امسال چاپ می‌شود. همچنین قرآنی به ترجمه استاد بهرام‌پور نیز در حال آماده شدن و چاپ است.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها :

  نظرات