آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ , Wednesday 29 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65522
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۷
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  رئیس اداره نذورات و هدایای مردمی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه‌السلام از راه‌اندازی سیستم پرداخت اینترنتی نذورات و هدایای مردمی روی پایگاه اطلاع‌رسانی این اداره خبر داد.

  راه‌اندازی سیستم پرداخت اینترنتی نذورات و هدایای مردمی آستان مقدس عبدالعظیم حسنی(ع)

  آوای شمال/از استان تهران و به نقل از اداره نذورات و هدایای مردمی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه‌السلام، سیستم پرداخت اینترنتی نذورات و هدایای مردمی با تلاش دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات آستان مقدس روی پایگاه اطلاع‌رسانی اداره نذورات و هدایای مردمی این بارگاه ملکوتی به آدرس www.nozoorat.com راه‌اندازی شد. به گفته حسین خرازی، در […]

  آوای شمال/از استان تهران و به نقل از اداره نذورات و هدایای مردمی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه‌السلام، سیستم پرداخت اینترنتی نذورات و هدایای مردمی با تلاش دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات آستان مقدس روی پایگاه اطلاع‌رسانی اداره نذورات و هدایای مردمی این بارگاه ملکوتی به آدرس www.nozoorat.com راه‌اندازی شد.

  به گفته حسین خرازی، در این سیستم که به جهت سهولت در نحوه پرداخت به صورت آسان و بدون مراجعه به دفاتر نذورات آستان مقدس و بانک، پیرو درخواست‌های مردمی راه‌اندازی شده است امکان پرداخت غیرحضوری نذورات و هدایای مردمی شامل پرداخت‌های مربوط به مشارکت در ساخت ضریح جدید حضرت عبدالعظیم علیه‌السلام، امور عمرانی، امور فرهنگی، تجهیز کتابخانه کودک و نوجوان، اطعام زائرین، عقیقه و قربانی و دیگر نیازهای آستان مقدس و همچنین وجوهات شرعی از جمله: صدقات و مبرات، رد مظالم، کفاره عمد و غیرعمد، فطریه، پول‌های پیدا شده، کمک به ایتام و مستمندان فراهم شده است.

  وی افزود: کلیه دارندگان کارت‌های بانکی عضو شتاب با داشتن رمز دوم قادر به پرداخت آنلاین از این طریق خواهند بود.

  رئیس اداره نذورات و هدایای مردمی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه‌السلام در پایان با اشاره به آمادگی این اداره جهت دریافت مشارکت‌های مردمی در کلیه امور مربوط به آستان مقدس و اقدام در راستای نیت نذرکنندگان محترم گفت: مردم شریف، زائرین، مجاورین، خیرین و نیکوکاران محترم در صورت بروز هرگونه سؤال و یا مشکل، ضمن مراجعه حضوری به دفاتر نذورات مستقر در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه‌السلام و همچنین پایگاه اطلاع‌رسانی این اداره به نشانی: www.nozoorat.com‌، می‌توانند با شماره تلفن‌های: ۹-۵۱۲۲۴۴۶۲ و ۵۵۹۳۸۰۰۹ نیز تماس حاصل نمایند.

  گفتنی است در صفحه راهنمای پرداخت اینترنتی نذورات و هدایای مردمی جدول و توضیحات تکمیلی درباره محاسبه و پرداخت وجوه نیز درج شده است.

  انتهای پیام/آ/

   

  برچسب ها :

  نظرات