آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , Friday 13 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65511
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  یک پسر بچه اهل سیدنی از نیش خطرناکترین عنکبوت جهان جان سالم به در برد.

  مرگبارترین عنکبوت جهان پسر بچه ۱۰ ساله را گزید + عکس

  آوای شمال/پسر ۱۰ ساله اهل سیدنی بوسیله خطرناک‌ترین عنکبوت جهان در استرالیا گزیده شد اما پس از آنکه پادزهر به وی تزریق شد، او توانست از مرگ جان سالم به در ببرد. بر اساس گزارش تلگراف، پس از آنکه این عنکبوت از نوع «فانل وب» (funnel-web) دست «متیو میشل» (Matthew Mitchell) را گاز گرفت، بدن […]

  آوای شمال/پسر ۱۰ ساله اهل سیدنی بوسیله خطرناک‌ترین عنکبوت جهان در استرالیا گزیده شد اما پس از آنکه پادزهر به وی تزریق شد، او توانست از مرگ جان سالم به در ببرد.

  بر اساس گزارش تلگراف، پس از آنکه این عنکبوت از نوع «فانل وب» (funnel-web) دست «متیو میشل» (Matthew Mitchell) را گاز گرفت، بدن او شروع به تعریق کرد و از دهانش کف خارج شد.

  «درن میشل» (Darren Mitchell) پدر این کودک خیلی سریع او را به بیمارستان منتقل کرد و دوز بالایی از پادزهر که در تاریخ این کشور بی‌نظیر بوده است،به وی تزریق شد.

  «تیم فالکنر» (Tim Faulkner)، کارشناس حیات وحش در این خصوص گفت: “واقعاً غیرقابل باور است.”

  فردای آن روز «متیو» از بیمارستان مرخص شد و هیچ عوارضی به خاطر تزریق این مقدار زیاد پادزهر به بدنش نداشت با اینکه نیش این عنکبوت می‌توانست به مرگ او منجر شود.

  «پارک خزندگان استرالیا» (the Australian Reptile Park) از مردم درخواست کرده است که این عنکبوت‌های خطرناک را نکشند و آنها را به این مجموعه تحویل دهند تا بتوان به وسیله آنها پادزهر تهیه کرد.

  عنکبوت‌های «فانل وب» (funnel-web) از جمله خطرناک‌ترین عنکبوت‌های جهان هستند و زهر آنها به قدری قوی است که شخص را در کمتر از ۱۵ دقیقه می‌کشد.

  برچسب ها :

  نظرات