آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6547
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  خرازی: تمام پلهای پشت سر ما خراب شده است

  آوای شمال/ سید محمد صادق خرازی روز جمعه در مشهد در دیدار با تعدادی از اعضای سابق ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در خراسان رضوی افزود: کشور ما قانون اساسی، رهبری و چارچوب دارد و می توان در همین چارچوبها گامهای عملی برداشت و کار و تلاش جدی کرد و به آرمانها و آرزوهای تاریخی دست […]

  آوای شمال/ سید محمد صادق خرازی روز جمعه در مشهد در دیدار با تعدادی از اعضای سابق ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در خراسان رضوی افزود: کشور ما قانون اساسی، رهبری و چارچوب دارد و می توان در همین چارچوبها گامهای عملی برداشت و کار و تلاش جدی کرد و به آرمانها و آرزوهای تاریخی دست یافت.

  وی تاکید کرد: اصلاح طلبان با قانون اساسی و ولایت فقیه فاصله ندارند آنها پرچمداران دفاع مقدس بودند.

  او گفت: ندا برای کسب قدرت امثال من به وجود نیامده است والله چنین هدفی نداشتیم واگر نه نسبتمان با قدرت خیلی نزدیکتر بوده است که بتوانیم به راحتی منصب و قدرت بگیریم.

  وی افزود: معتقدیم حرمت احزاب اصلاح طلب باید نگاه داشته شود و ندا دست دوستی و تفاهم به سمت همه آنها دراز می کند و معتقد است که از کوچکترین اختلاف بین دو حزب اصلاح طلب دیگران بهره برداری می کنند و دودش به چشم خودمان می رود.

  او تاکید کرد: تا جایی که می شود باید برای وحدت و همدلی دست دوستی و برادری به یکدیگر دهیم و نگذاریم اختلاف موجود میان نیروهای اعتدالی و اصللاح طلب، جلوه بیرونی داشته باشد.

  وی گفت:شکست اصلاح طلبان در سال ۱۳۸۴ نتیجه شکسته شدن همبستگی نخبگان کشور بود و مخالفان نیز سعی می کنند در این صف مرصوص و متحد، دودستگی و نفاق ایجاد کنند لذا در انتخابات باید ایثار و مجاهدت و از خودگذشتگی کرد.

  او با اشاره به روی کار آمدن دولت نهم و دهم تصریح کرد: در آن برهه اتفاقاتی در کشور افتاد که مردم به سمت رابین هود رفتند و هشت سال دولتهای نهم و دهم واکنش مردم به ما بود.

  رئیس شورای مرکزی موقت حزب ندای ایرانیان افزود:در انتخابات آینده مجلس نیز باید مهمترین شاخصه دولت، توجه به امیدواری مردم باشد.

  خرازی گفت: اگر مردم ببینند که این دولت به آنها توجهی ندارد معلوم نیست که انتخاب دوباره شان باز همین دولت باشد و این واقعیت جامعه ماست.

  وی با بیان اینکه دولت روحانی مظلوم است افزود:این دولت با انبانی از مشکلات ملی داخلی و خارجی رو به روست و در دنیایی که اختلاف شعارها و برنامه های دولتها بر سر درصد رشد و توسعه ملی است دولت روحانی با سازمان ملل و شورای امنیت و گرگهای جهانی درگیر است که میراث دولت قبلی اوست.

  او تاکید کرد: تمام پلهای پشت سرما خراب شده و یک راه بیشتر در مقابل ما قرار ندارد و آن حمایت از دولت تدبیر و امید است.

  وی با تاکید بر اعتقاد حزب ندای ایرانیان به حقوق انسان ها گفت:امام ما علی علیه السلام است که به هنگام شهادت تنها یک نفر در حکومتش زندانی بود و آن فرد، ابن ملجم، ضارب رهبر و شخص اول مملکت بود و امام بر خوشرفتاری با وی در زندان تاکید داشت.

  او افزود: منطق ما این گونه رفتار در حکومت داری است لذا نه کینه و عقده ای داریم و نه می خواهیم حق زندگی را از کسی سلب کنیم و معتقدیم باید به مخالف امکان مجدد زندگی داد و اگر کسی به دلیل شخصی به زندان رفت، با پایان محکومیت و دوره زندانش، پاکیزه و مطهر است و حق نداریم اجازه زندگی و پیشرفت را از او سلب کنیم.

  رئیس شورای مرکزی موقت حزب ندای ایرانیان همچنین با مقایسه جوان ایرانی و غیر ایرانی تصریح کرد: جوان ایرانی ، کاملا شاخص و نخبه و دارای قدرت تحلیل و فکر است و هیچ جای دنیا جوانی مانند جوان ایرانی وجود ندارد.

  خرازی جوانگرایی را فراتر از فراهم کردن فرصت کار برای جوانان دانست و تصریح کرد: اشتغال و کار جوان حق اوست، اما جوانگرایی به معنای آن است که اختیارات و مسوولیت به جوانان واگذار کنیم.

  وی با تاکید بر اینکه مردمگرایی و جوان گرایی نباید به شعار و قلم محدود شود گفت: تجلی عینی جوانگرایی و مردمگرایی باید ظهور و بروز داشته باشد و مردم آن را به شکل عینی حس و لمس کنند.

  او با بیان اینکه در عمیقترین لایه های فکر ایرانی نقش جوان مشهود است افزود: دفاع مقدس هشت ساله ایرانیان را همین محسن رضایی ها و باکری ها و باقری ها که سنشان کمتر از ۳۰ سال بود اداره کردند و ستون امنیت ملی کشور را استوار نگاه داشتند و ستون فقرات دشمن را شکستند.

  برچسب ها :

  نظرات