آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65460
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  رییس کل بیمه مرکزی گفت: سال آینده مشکلی برای خرید الحاقیه بیمه‌نامه شخص ثالث برای مردم وجود ندارد.

  نیازی به خرید الحاقیه بیمه شخص ثالث نیست / از برنامه بیمه‌ها برای پرورش شتر خبر ندارم

  آوای شمال/رییس کل بیمه مرکزی در حاشیه همایش استانداردهای گزارشگری بین المللی در جمع خبرنگاران گفت: با خرید سهام بانک‌ها از سوی شرکت‌های بیمه یا تاسیس بانک از سوی آنها مخالف نیستم. عبدالناصر همتی با بیان اینکه سال آینده مشکلی برای خرید الحاقیه بیمه‌نامه شخص ثالث برای مردم وجود ندارد، گفت: البته خرید الحاقیه این […]

  آوای شمال/رییس کل بیمه مرکزی در حاشیه همایش استانداردهای گزارشگری بین المللی در جمع خبرنگاران گفت: با خرید سهام بانک‌ها از سوی شرکت‌های بیمه یا تاسیس بانک از سوی آنها مخالف نیستم.

  عبدالناصر همتی با بیان اینکه سال آینده مشکلی برای خرید الحاقیه بیمه‌نامه شخص ثالث برای مردم وجود ندارد، گفت: البته خرید الحاقیه این بیمه نامه در سال‌های قبل در حالی بود که نرخ دیه افزایش پیدا می‌کرد که ما امیدواریم نرخ دیه افزایش پیدا نکند. بنابراین اشخاصی که در سال ۹۵ بیمه نامه معتبر خریده‌اند نیازی به خرید الحاقیه نخواهند داشت.

  وی افزود: فقط کسانی که در دو ماه فروردین یا اردیبهشت و نیمه خرداد امسال اقدام به خرید بیمه‌نامه کرده‌اند ممکن است به خرید الحاقیه احتیاج پیدا کنند که در حال برنامه‌ریزی هستیم که مشکل این افراد نیز حل شود و آنها هم نیازی به خرید الحاقیه نداشته باشند و بتوانیم آن را از طریق صندوق تامین خسارات، تامین کنیم.

  وی در برابر پرسش فارس مبنی بر اینکه آیا با موضوع سرمایه گذاری شرکت های بیمه و یا ارایه تسهیلات به پرورش دهندگان شتر موافق هستید، گفت: «از چنین موضوعی خبر ندارم.»

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها :

  نظرات