آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65426
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  تشریح جزئیات حادثه گازگرفتگی محمودآباد از زبان رئیس اورژانس 115؛

  ۲ حادثه‌دیده قبل از حضور اورژانس جان باختند/ بستری شدن سومین حادثه‌دیده در آی‌سی‌یو

  رئیس اورژانس 115 محمودآباد با اشاره به مرگ خاموش دو نفر بر اثر گازگرفتگی در روستای بیشه کلای این شهرستان اظهار کرد: سومین مصدوم حادثه نیز با وضع نامطلوب جسمانی و ضریب هوشی پایین در آی‌سی‌یو بیمارستان شهدای محمودآباد بستری است.

  آوای شمال/ حمیدرضا فرنیا در گفت‌وگو با آوای شمال به تشریح حادثه گازگرفتگی شب گذشته محمودآباد پرداخت و گفت: این حادثه در تماس تلفنی با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ در ساعت ۲۰:۳۱ دقیقه دیشب گزارش شد و بلافاصله تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ محمودآباد از نزدیک‌ترین پایگاه به محل حادثه یعنی روستای بیشه‌کلای بخش سرخ‌رود محمودآباد در خیابان فرهنگ ۱۷ اعزام شدند.

  وی افزود: تکنسین‌های اورژانس با حضور در محل حادثه با پیکر بی‌جان دو حادثه دیده که هیچ‌گونه علایم حیاتی نداشتند روبرو شدند و یک مصدوم دیگر حادثه نیز از سطح هوشیاری پایین برخودار بود.

  رئیس اورژانس ۱۱۵ محمودآباد با اشاره به اینکه دو حادثه دیده فوتی سعید افخری ۴۵ ساله و پویا دلشاد ۴۸ ساله بودند، خاطرنشان کرد: پیکر بی‌جان این دوحادثه دیده با هماهنگی پلیس ۱۱۰ شهرستان به سردخانه تحویل شد تا پزشکی قانونی سیر مراحل قانونی آن را انجام دهد.

  فرنیا اظهار کرد: سومین حادثه‌دیده نیز با اقدام به‌ موقع مردم با ضریب هوشی پایین تحویل اورژانس ۱۱۵ شد و تکنسین‌های حاضر در صحنه پس از انجام اقدامات اولیه احیا، مصدوم حادثه را به بیمارستان شهدای محمودآباد منتقل کردند و به دلیل وضعیت نامناسب حادثه‌دیده، وی در بخش آی‌سی‌یو بستری شد. 

  این مسؤول گفت: سومین نفری که در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان شهدا بستری است‌، مردی ۴۵ ساله به نام مجید امیدیان است که از دیشب تاکنون تغییری در وضعیت هوشی و جسمانی نامبرده رخ نداده است.

  رئیس اورژانس ۱۱۵ محمودآباد با هشدار به مردم در خصوص خطرات ناشی از گازگرفتگی بیان داشت: متأسفانه در فصل سرما شاهد اتفاقات و حوادث ناگوار در موضوع مرگ خاموش هستیم و ضروری است مردم در ایمن‌کردن وسایل گازسوز منزل دقت بیشتری نموده و به نکات ایمنی عنوان شده در رسانه‌ها توجه بیشتری داشته باشند.

   

  برچسب ها :

  نظرات