آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 14 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 65394
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  دادستان کل کشور گفت: صبح دوشنبه همین هفته فهرست اسامی افراد دوتابعیتی را به وزارت اطلاعات فرستادیم.

  فهرست دوتابعیتی‌ها دوشنبه صبح به وزارت اطلاعات ارسال شد

  آوای شمال/حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری  با اعلام این خبر گفت: صبح دوشنبه همین هفته فهرست اسامی افراد دوتابعیتی را به وزارت اطلاعات فرستادیم. دادستان کل کشور تعداد این افراد را بیش از ۱۰ نفر اعلام کرد و گفت: یکی از منابع معتبر، فهرستی از اسامی افراد دو تابعیتی را در اختیار ما قرار داده و افرادی […]

  آوای شمال/حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری  با اعلام این خبر گفت: صبح دوشنبه همین هفته فهرست اسامی افراد دوتابعیتی را به وزارت اطلاعات فرستادیم.

  دادستان کل کشور تعداد این افراد را بیش از ۱۰ نفر اعلام کرد و گفت: یکی از منابع معتبر، فهرستی از اسامی افراد دو تابعیتی را در اختیار ما قرار داده و افرادی را معرفی کرده بود که من در سخنانی از دولت خواستم با این‌ها برخورد کند.
  وی افزود: وزیر محترم اطلاعات اعلام کرده بودند که فهرستی به ما نرسیده است که به دنبال آن، فهرست را دوشنبه  صبح برای وزارت اطلاعات در قالب نامه طبقه‌بندی شده فرستادیم و امیدواریم بررسی دقیق کنند و اگر مستنداتی هم می‌خواهند اعلام کنند تا در اختیارشان بگذاریم که بصورت قانونی با آنها برخورد شود.
  دادستان کل کشور با اعلام اینکه آن منبع معتبر تاکید کرده که اسامی مستند و معتبر است، لکن خود ایشان اسناد را ندیده‌ است، افزود: موسسات و مراکزی که این افراد در آن شاغل هستند  در آن لیست مشخص و اعلام شده که در مراکز و مناصب دولتی هستند و به هرحال این وزارت اطلاعات است که باید بررسی کند.
  منتظری با تاکید بر اینکه اشتغال دوتابعیتی‌ها طبق قانون در مراکز اجرایی و دولتی ممنوع است، گفت: امیدواریم وزارت اطلاعات این موارد را به خوبی بررسی کند چون به هر حال دوتابعیتی‌ها معمولا موضوع را کتمان می‌کنند و آن را افشا نمی‌کنند و این دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی هستند که باید آن را بررسی کنند.

  برچسب ها :

  نظرات