آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65388
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  مرد دیوانه دو سال است که بر روی پروژه سقوط ایمن بدون استفاده از چتر نجات کار می کند.

  خطرناک‌ترین شیرین کاری جهان/سقوط آزاد بدون استفاده از چتر! + فیلم

  آوای شمال/رقابت عجیب و هیجان انگیز دو ورزشکار آمریکایی پایانی جالب و دیدنی به‌خود گرفت. یکی از این ورزشکاران برای نشان دادن جسارت و تبحرش تصمیم می گیرد سقوطی آزاد، بدون چتر و جلیقه نجات را تجربه کند. آنها در ارتفاع ۷ هزار و ۶۰۰ متری سطح زمین از هلی کوپتر بیرون پریده و در […]

  آوای شمال/رقابت عجیب و هیجان انگیز دو ورزشکار آمریکایی پایانی جالب و دیدنی به‌خود گرفت. یکی از این ورزشکاران برای نشان دادن جسارت و تبحرش تصمیم می گیرد سقوطی آزاد، بدون چتر و جلیقه نجات را تجربه کند.

  آنها در ارتفاع ۷ هزار و ۶۰۰ متری سطح زمین از هلی کوپتر بیرون پریده و در هوا معلق می شوند، یک دستگاه GPS، رادار ارتباطی و در نهایت یک ماسک اکسیژن تنها وسایلی است که در اختیار آنها قرار داده شد. از طرفی سرعت ۱۹۳ کیلومتر بر ساعت، مقابله در برابر اصطحکاک هوا و باد انتظار زنده ماندن را بدون استفاده از چت نجات تقریبا غیر ممکن می کرد، اما مرد جوان در میان تشویق های خانواده اش و با کمک گرفتن از ماسک اکسیژنی که در ارتفاع ۳ هزار متری فعال شد توانست به خوبی داخل توری که برای او پهن شده بود افتاده و به‌طرز حیرت انگیزی زنده بماند.
  نوارهای پلی اتیلن با چگالی بسیار بالا و مقاومتی دو برابر فولاد که توسط جرثقیل ۶۱ متری از سطح زمین نگه داشته شده بود بخوبی توانست ضربات وارد شده را کنترل و لوقا را در کمال سلامت به زمین برساند.
  پس از از این پیروزی لوقا ۴۲ ساله در گفت و گو با خبرنگار تلویزیون از عشقش به پرواز و دو دهه تلاش و ۱۸ هزار بار سقوطش گفت. سعی کردم کاری را که هیچ کس حاضر به انجام آن نیست و از نظر دیگران نوعی دیوانه بازی است تجربه کنم.حالا خوشحالم که تمام برنامه ریزی، تلاش و آماده سازی هایم نتیجه داد و توانستم رکوردی بی نظیر را ثبت کنم.
  خطرناک ترین شیرین کاری جهان+ فیلم
  خطرناک ترین شیرین کاری جهان+ فیلم
  خطرناک ترین شیرین کاری جهان+ فیلم

  برچسب ها :

  نظرات