آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65379
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۸
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  رئیس انجمن مرغ گوشتی با اشاره به افزایش قیمت مرغ در بازار گفت: با توجه به هزینه‌های تولید قیمت ۷ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۸ هزار تومان برای مرغ گرم منطقی است.

  مرغ ۸ هزار تومانی منصفانه است

  آوای شمال/قیمت مرغ برای مصرف‌کنندگان کمی افزایش‌یافته اما باید در نظر داشت که این افزایش قیمت علاوه بر اینکه چشم‌گیر نیست بلکه منصفانه است. وی افزود: با با توجه به هزینه‌های تولید  قیمت ۷ هزار و ۵۰۰ تومانی تا ۸ هزار تومان برای مرغ گرم منطقی است زیرا باید بتواند هزینه‌های تولیدکنندگان را نیز پوشش […]

  آوای شمال/قیمت مرغ برای مصرف‌کنندگان کمی افزایش‌یافته اما باید در نظر داشت که این افزایش قیمت علاوه بر اینکه چشم‌گیر نیست بلکه منصفانه است.

  وی افزود: با با توجه به هزینه‌های تولید  قیمت ۷ هزار و ۵۰۰ تومانی تا ۸ هزار تومان برای مرغ گرم منطقی است زیرا باید بتواند هزینه‌های تولیدکنندگان را نیز پوشش دهد.

  رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی ادامه داد: قیمت امروز مرغ در میادن میوه تره بار ۶ هزار و ۵۰۰ تومان برای مصرف کننده به فروش می‌رسد، هرچند که نرخ این محصول در برخی از نقاط تهران  ۷ هزار و ۵۰۰ تومان نیز قیمت دارد.

  وی با اشاره به اینکه قیمت مرغ در میادین میوه و تره‌بار ملاک عمل ما قرار دارد تصریح کرد: نرخ امروز مرغ گرم به‌صورت عمده در میدان بهمن ۶ هزار ۸۰۰ تومان تا ۶ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می رسد و هیچ کمبودی در تولید این محصول در کشور وجود ندارد.

  یوسفی گفت: در شرایط فعلی قیمت مرغ با احتساب وارد آمدن ضرر و زیان برای مصرف‌کننده نرخ پایینی دارد و این صنعت نیازمند کمک دولت برای کاهش هزینه‌های تولید است.

  به گزارش تسنیم، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی روز گذشته  نرخ هر کیلوگرم مرغ در خرده‌فروش را ۷ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرد در حالی قیمت این محصول در نقاط مختلف شهر  ۷ هزار تومان تا ۸ هزار تومان به فروش می‌رسد.

  گفتنی است نرخ  نرخ هر کیلوگرم مرغ نسبت به هفته گذشته ۲۵۰ تومان تا ۳۵۰ تومان افزایش داشته است.
  انتهای پیام/

  برچسب ها :

  نظرات