آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 15 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65351
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۱
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  "آنجلینا جولی" در سفر به کامبوج رتیل سرخ شده و بشقابی پر از حشرات مختلف خورد.

  رتیل خوردن ستاره هالیوود+ تصاویر

  آوای شمال/”آنجلینا جولی”، بازیگر هالیوود، که برای نمایش فیلم جدیدش به نام “آنها اول پدرم را کشتند” به کامبوج سفر کرده است، در یک برنامه تلویزیونی همراه با فرزندانش حاضر شد و مقابل دوربین بشقابی از رتیل سرخ شده و حشرات را خورد. در این برنامه تلویزیونی جولی به آشپزی با حشرات پرداخت و سپس […]

  آوای شمال/”آنجلینا جولی”، بازیگر هالیوود، که برای نمایش فیلم جدیدش به نام “آنها اول پدرم را کشتند” به کامبوج سفر کرده است، در یک برنامه تلویزیونی همراه با فرزندانش حاضر شد و مقابل دوربین بشقابی از رتیل سرخ شده و حشرات را خورد.

  رتیل خوردن ستاره هالیوود+ تصاویر

  در این برنامه تلویزیونی جولی به آشپزی با حشرات پرداخت و سپس غذای پخته شده را میان تیم فیلمبرداری و فرزندانش تقسیم کرد.

  وی درمورد تجربه خوردن حشرات گفت: فکر می‌کردم حشرات همیشه بخشی از منوی غذایی مردم در کامبوج بوده است؛ اما اکنون به این نتیجه رسیدم که در زمان جنگ و شیوع قحطی مردم برای نجات از گرسنگی به سمت خوردن حشرات روی آوردند.

  جولی اذعان کرد نخستین باری که خوردن حشرات را تجربه کرد به سال ۲۰۰۲ و زمان قبول فرزندخواندگی “مادوکس” در کامبوج بازمی‌گردد.

  رتیل خوردن ستاره هالیوود+ تصاویر
  خوردن حشرات از سوی بازیگر مطرح هالیوود اشاره‌ای به افزایش بی‌رویه جمعیت جهان و احتمال کمبود شدید منابع غذایی دارد. گفته می‌شود تا سال ۲۰۵۰ جمعیت زمین از ۹ میلیارد نفر فراتر می‌رود و در آن زمان حشرات بخش مهمی از غذای مردم جهان را تشکیل خواهند داد.
  رتیل خوردن ستاره هالیوود+ تصاویر
  رتیل خوردن ستاره هالیوود+ تصاویر
  رتیل خوردن ستاره هالیوود+ تصاویر

  برچسب ها :

  نظرات