آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ , Tuesday 28 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65347
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تیم فوتبال الاهلی، حریف اماراتی استقلال در اولین رقابت های آسیایی اقدام ناجوانمردانه ای را بر علیه آبی پوشان انجام داده است.

  اقدام ناجوانمردانه حریف اماراتی استقلال + فیلم

  آوای شمال/تیم فوتبال استقلال در اولین رقابت خود در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الاهلی امارات رفت که در نهایت بازی را با نتجه ۲ بر یک به این تیم واگذار کرد. گفتنی است، در جریان بازی استقلال و الاهلی صدای بلندگوها شدیدا تمرکز بازیکنان آبی پوش را بر هم زده […]

  آوای شمال/تیم فوتبال استقلال در اولین رقابت خود در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الاهلی امارات رفت که در نهایت بازی را با نتجه ۲ بر یک به این تیم واگذار کرد.

  گفتنی است، در جریان بازی استقلال و الاهلی صدای بلندگوها شدیدا تمرکز بازیکنان آبی پوش را بر هم زده است. شواهد نشان می دهد الاهلی ها برای برهم زدن تمرکز استقلالی ها از روش عجیب، ضد فوتبالی و دور از جوانمردانه ای استفاده کردند.
  صدای های شدید از یک بلند گو آن هم از پشت فنس های ورزشگاه باعث شد تا استقلالی ها هنگام تصاحب توپ آرامش لازم برای بازی را نداشته باشند.
  با این تفاسیر این یک روش عجیب و غیرفوتبالی است و دور از اصول جوانمردانه است که حتی در این زمینه کنفدراسیون فوتبال آسیا هم می تواند با خاطیان برخورد کند.
  به طور حتم اگر مسئولان باشگاه استقلال بخواهند می توانند نسبت به تخلفات باشگاه الاهلی به فدراسیون فوتبال آسیا شکایت کنند چرا که به نظر می رسد این کار با کمک مسئولان باشگاه الاهلی انجام شده است.
  در هر صورت استقلالی ها می توانند با ارائه فیلم و مستندات خود، از تخلف باشگاه الاهلی در اولین دیدار مرحله گروهی شکایت کنند. جدا از بحث فنی و فوتبالی که حتی خود استقلالی ها نیز قبول کردند که روز خوبی مقابل الاهلی امارات نداشتند و روی غفلت بازیکنان خود شکست خوردند، بازی کردن در کشورهای عربی همواره با اتفاقات عجیبی برای تیم های ایرانی همراه است.

  ۰۰:۰۰ ۰۱:۰۳

  spaceplay / pause

  qunload | stop

  ffullscreen

  shift + slower / faster

  volume

  mmute

  seek

   . seek to previous

  ۱۲۶ seek to 10%, 20% … ۶۰%

  لینک دانلود

  برچسب ها :

  نظرات