آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , Friday 13 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65333
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در پروژه راه‌آهن اردبیل مردم استان شاهد تبعیض بین این استان با سایر استان‌ها هستند.

  طعم تبعیض برای مردم اردبیل تلخ است

  آوای شمال/محمد فیضی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان اردبیل که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سالن شیخ‌صفی‌ استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: راه‌آهن اردبیل هیچگونه مشکلی از لحاظ مسائل فنی ندارد و نبود اعتبار مشکل اساسی این طرح است که باعث حرکت کند این پروژه شده است. […]

  آوای شمال/محمد فیضی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان اردبیل که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سالن شیخ‌صفی‌ استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: راه‌آهن اردبیل هیچگونه مشکلی از لحاظ مسائل فنی ندارد و نبود اعتبار مشکل اساسی این طرح است که باعث حرکت کند این پروژه شده است.

  وی خواستار نگاه ویژه مسؤولان کشوری به پروژه راه‌آهن اردبیل شد و گفت: از دولتمردان انتظار داریم با تامین اعتبار این پروژه و تکمیل آن زمینه استفاده مردم اردبیل از ظرفیت‌های راه‌آهن را فراهم کرده و سبب رونق اقتصادی و اشتغالزایی این استان شوند.

  نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسیر راه‌آهن اردبیل از لحاظ اقتصادی بهترین مسیر برای وصل شدن به کشور جمهوری آذربایجان است و نیاز است دولت با کار کارشناسی بهترین مسیر را برای دستیابی به بازارهای آسیای میانه انتخاب کند.

  فیضی یادآور شد: راه‌آهن اردبیل اگر به بازار کشورهای آسیای میانه راه پیدا کند تحول بزرگی در رونق اقتصاد کشور و استان اردبیل ایجاد می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه اردبیل پتانسیل‌های زیادی برای جذب گردشگر دارد، افزود: منابع طبیعی و نیروی انسانی این استان نیز از پتانسیل بالایی برخوردار بوده ولی از لحاظ تخصیص اعتبار و پروژه‌های عمرانی این استان نسبت به استا‌ن‌های همجوار عقب‌مانده است.

  انتهای پیام/۳۳۵۶/ک

   

  برچسب ها :

  نظرات