آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ , Tuesday 21 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65323
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۸
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: دولت نباید به تصمیمات دولت قبلی بی‌اعتنایی کند بلکه باید به برنامه‌ها و تصمیمات انجام گرفته در دولت گذشته احترام بگذاریم.

  دولت باید به تصمیمات دولت قبل احترام بگذارد

  اوای شمال/از اردبیل، میرحمایت میرزاده عصر امروز در جلسه شورای اداری استان اردبیل، با اشاره به اینکه نمی‌توان به تصمیمات و برنامه‌های دولت‌های قبلی بی‌اعتنایی کرد، گفت: دولت باید به تصمیمات و برنامه‌هایی که توسط دولت‌های قبلی پایه‌گذاری شده، احترام بگذارد و در اجرا و تکمیل آنها اهتمام داشته باشد. وی اظهار کرد: نمی‌توان به […]

  اوای شمال/از اردبیل، میرحمایت میرزاده عصر امروز در جلسه شورای اداری استان اردبیل، با اشاره به اینکه نمی‌توان به تصمیمات و برنامه‌های دولت‌های قبلی بی‌اعتنایی کرد، گفت: دولت باید به تصمیمات و برنامه‌هایی که توسط دولت‌های قبلی پایه‌گذاری شده، احترام بگذارد و در اجرا و تکمیل آنها اهتمام داشته باشد.

  وی اظهار کرد: نمی‌توان به برنامه‌های دولت گذشته به دلیل اینکه جهت‌گیری سیاسی مطلوبی از نظر ما نداشتند، بی‌تفاوت بوده و موجب ایجاد مشکلات فراوان برای مردم شد.

  نماینده مردم گرمی در مجلس افزود: احداث و راه‌اندازی گمرک مسافرتی آزادلو در گرمی که در جلسه هیأت دولت گذشته تصویب شده و مورد تأیید و موافقت مسؤولان کشور آذربایجان نیز قرار گرفته شد، متأسفانه مورد بی‌مهری و بی‌توجهی دولت کنونی قرار گرفت و مردم در این زمینه بسیار گلایه‌مند هستند.

  میرزاده بیان کرد: ۱۷ سال پیش رهبر معظم انقلاب در جریان سفر به شهرستان گرمی فرمودند، هر کس می‌خواهد مظلومیت را ببیند به گرمی سفر کند به طوریکه این محرومیت متأسفانه بعد از گذشت ۱۷ سال همچنان ادامه دارد و ما شاهد بی‌مهری‌های بزرگی از جانب مسؤولان در مورد این شهرستان بوده‌‌ایم.

  انتهای پیام/۳۳۵۶/ک

   

  برچسب ها :

  نظرات