آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 14 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65320
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۷
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  شبکه خبری المیادین در کلیپی کوتاه، به اشکال مختلف مقاومت در میان ملت فلسطین دربرابر اشغالگری اسرائیل اشاره کرد.

  ویدئوکلیپ تأثیرگذار «المیادین» از «انتفاضه» و مقاومت مردم فلسطین

  اوای شمال/شبکه خبری المیادین که پوشش پررنگی روی کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران دارد، مطالب ویژه‌ای در این خصوص منتشر می‌کند. این شبکه در یک برنامه ویژه به نام «ماذا ولماذا؟» (چه و چرا؟)، به اشکال مختلف مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشاره کرد. المیادین با تهیه کلیپی، تصاویری از اشکال […]

  اوای شمال/شبکه خبری المیادین که پوشش پررنگی روی کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران دارد، مطالب ویژه‌ای در این خصوص منتشر می‌کند.

  این شبکه در یک برنامه ویژه به نام «ماذا ولماذا؟» (چه و چرا؟)، به اشکال مختلف مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشاره کرد.

  المیادین با تهیه کلیپی، تصاویری از اشکال مختلف ظلم نظامیان اسرائیلی به نمایش گذاشت و در این کلیپ اعلام کرد که جوانان فلسطینی‌ راههای مختلفی حتی از «رقص محلی» و «سرودن شعر» برای تحریک همت و انگیزه جوانان برای مقاومت استفاده می‌کنند.

  در این تصاویر دیده می‌شود که نظامیان اسرائیل چطور و با چه حجمی از شلیک گازهای اشک‌آور استفاده می‌کنند یا منازل فلسطینی‌ها را تخریب کرده‌اند یا تک‌تیرانداز اسرائیلی چطور ساق پای یک جوان را نشانه می‌رود.

  اما در مقابل کودکی فلسطینی دیده می‌شود که علامت پیروزی را نشان می‌دهد یا جوانی دیگر قبل از پرتاب سنگ خود به سوی نظامیان اسرائیل «رقص محلی» می‌کند یا دیوار نوشته‌هایی در محکومیت ظلم رژیم صهیونیستی با رنگ‌های مختلف دیده می‌شود.


  رقص محلی جوان فلسطینی هنگام پرتاب سنگ

  المیادین در پایان این کلیپ تأثیرگذار با پخش سرودی از سرودهای رزمندگان فلسطینی‌ نوشت «فغنی الحریه»؛ یه این معنا که این مردم فلسطین هستند که در پایان «سرود آزادی» خواهند خواند.

   

  برچسب ها :

  نظرات