آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ , Tuesday 21 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65307
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: به علت کولاک شدید 40 راه روستایی استان اردبیل بسته است.

  ۴۰ راه روستایی اردبیل بر اثر کولاک شدید بسته است

  آوای شمال/از اردبیل، علی رحمتی عصر امروز به همراه فرماندار شهرستان نیر در جریان بازگشایی راه‌های روستایی بخش کورائیم، از مسدود بودن ۴۰ راه روستایی در استان اردبیل خبر داد. وی تصریح کرد: با توجه به کولاک شدید ۴۰ راه روستایی که با تلاش راهداران بازگشایی شده بود، دوباره مسدود شده است. مدیرکل راهداری و […]

  آوای شمال/از اردبیل، علی رحمتی عصر امروز به همراه فرماندار شهرستان نیر در جریان بازگشایی راه‌های روستایی بخش کورائیم، از مسدود بودن ۴۰ راه روستایی در استان اردبیل خبر داد.

  وی تصریح کرد: با توجه به کولاک شدید ۴۰ راه روستایی که با تلاش راهداران بازگشایی شده بود، دوباره مسدود شده است.

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گفت: از این تعداد ۲۰ راه روستایی در شهرستان نیر بر اثر کولاک شدید مسدود است که برای بازگشایی این راه‌های روستایی از ماشین‌آلات شهرستان‌های نمین، پارس‌آباد و گرمی استفاده شده است.

  رحمتی به وضعیت بحرانی هشت روستای مسدود شده بخش کورائیم اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه یک هفته است هشت راه روستایی بخش کورائیم بر اثر کولاک شدید مسدود است، در تلاش هستیم با کمک نیروهای امدادی هلال احمر و ستاد مدیریت بحران شهرستان نیر علاوه بر بازگشایی این مسیرها، آذوقه به اهالی این روستاها برسانیم.

  در ادامه فرماندار شهرستان نیر از تلاش نیروهای امدادی راهداری و هلال احمر برای بازگشایی و امدادرسانی به اهالی هشت روستای بخش کورائیم خبر داد.

  مهدی احمدی بیان کرد: برای اولین‌بار برای آذوقه‌رسانی به این هشت روستا از خودروی برف‌روب استفاده شد.

  انتهای پیام/۳۳۵۶/۲۵۴/۵۰/پ۳۰/

   

  برچسب ها :

  نظرات