آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65297
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  یک مبارز فلسطینی گفت: اندیشه ریشه‌کن‌کردن اسرائیل هنوز در جمهوری اسلامی دنبال می‌شود.

  پاسخ یک مبارز فلسطینی به فتنه‌گران سال ۸۸

  اوای شمال/احمد جبریل مبارز فلسطینی در جلسه نوبت عصر ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، گفت: امام‌خمینی(ره)‌ با تانک یا هواپیما به ایران نیامد که نظامی را مستقر کرده و مسئولیت بگیرد، بلکه ملت باعث پیروزی انقلاب شدند. وی افزود: امام‌خمینی(ره)‌ برای اولین بار اسلام را در عصر جدید و در راه درست جهاد قرار […]

  اوای شمال/احمد جبریل مبارز فلسطینی در جلسه نوبت عصر ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، گفت: امام‌خمینی(ره)‌ با تانک یا هواپیما به ایران نیامد که نظامی را مستقر کرده و مسئولیت بگیرد، بلکه ملت باعث پیروزی انقلاب شدند.

  وی افزود: امام‌خمینی(ره)‌ برای اولین بار اسلام را در عصر جدید و در راه درست جهاد قرار داد.

  این مبارز فلسطینی اضافه کرد: امام‌خمینی(ره) در اولین روز پس از پیروزی انقلاب به‌روشنی گفتند که “امروز در تهران و فردا در فلسطین خواهیم بود”؛‌ ایشان گفتند که اسرائیل یک غده سرطانی است و باید ریشه‌کن شود و امروز نیز این اندیشه در جمهوری اسلامی ایران وجود و ادامه دارد.

  جبریل با اشاره به فتنه سال ۸۸ و شعارهایی که علیه محور مقاومت سر داده می‌شد، گفت: برخی‌ تفسیرها در خیابان‌های تهران بود که می‌گفت “ما فلسطین و حزب‌الله را نمی‌خواهیم و باید به کشور خودمان برسیم”، بنده گفتم که “شما باید متوجه باشید که مقاومت فلسطین، حزب‌الله و سوریه مدافع پیشگامی در دفاع از جمهوری اسلامی ایران است که اگر این مواضع سقوط کنند، اعراب آمریکایی علیه ایران وارد جنگ دینی می‌شوند و شرایطی بدتر از یوگسلاوی برای آن ایجاد و تجزیه‌اش می‌کنند”.

  وی با بیان اینکه ملت فلسطین دردها و رنج‌های بسیاری را در سال‌های اخیر متحمل شده‌اند، افزود: ما هم‌پیمان سوریه هستیم، زیرا این کشور نیز از محور مقاومت حمایت می‌کند.

  به گزارش تسنیم، علی لاریجانی که ریاست جلسه را به‌عهده داشت، پس از سخنان این مبارز فلسطینی، گفت: اینکه ریشه فلسطین باید در نگاه استراتژیک حل و فصل شود، امر درستی است و ما هم از آن حمایت می‌کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات