آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ , Saturday 25 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65028
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۱
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  معاون رئیس‌جمهور آمریکا در مونیخ، به رئیس‌جمهور اوکراین درباره تداوم حمایت واشنگتن از این کشور و عدم به رسمیت شناختن «اشغالگری روسیه» اطمینان داده است.

  مایک پنس: آمریکا اشغالگری روسیه را به رسمیت نمی‌شناسد

  آوای شمال/در حالی که تنش‌ها بین واشنگتن و مسکو بر سر اوکراین ادامه دارد، نفر دوم دولت دونالد ترامپ در آلمان با رئیس‌جمهور اوکراین دیدار کرده است. معاون رئیس‌جمهور آمریکا برای شرکت در «کنفرانس امنیتی مونیخ» به آلمان رفته و روز شنبه(دیروز) در این نشست سخنرانی کرد. «مایک پنس» در بخشی از این سخنرانی درباره […]

  آوای شمال/در حالی که تنش‌ها بین واشنگتن و مسکو بر سر اوکراین ادامه دارد، نفر دوم دولت دونالد ترامپ در آلمان با رئیس‌جمهور اوکراین دیدار کرده است.

  معاون رئیس‌جمهور آمریکا برای شرکت در «کنفرانس امنیتی مونیخ» به آلمان رفته و روز شنبه(دیروز) در این نشست سخنرانی کرد.

  «مایک پنس» در بخشی از این سخنرانی درباره اوکراین گفت که علی رغم تلاش دولت جدید آمریکا برای یافتن زمینه مشترک برای همکاری دذر قبال مسائلی از قبیل مبارزه با تروریسم، دولت ترامپ روسیه را در قبال اوکراین مسئول اقداماتش خواهد کرد.

  دیشب وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که آتش‌بس در شرق اوکراین از روز دوشنبه اجرایی خواهد شد.

  بر اساس توافقی که در سال ۲۰۱۴ در شهر مینسک به دست آمد و بعدا هم در توافقی دیگر تجدید شد، قرار بود نیروهای ارتش اوکراین و گروه‌های مسلح استقلال‌طلب تجهیزات نظامی سنگین را از مناطق درگیری عقب بکشند.

  به گزارش آسوشیتدپرس، مایک پنس در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با رئیس جمهور اوکراین دیدار و گفت و گو کرده است.

  دفتر معاون رئیس‌جمهور آمریکا در این باره اعلام کرده که پنس در دیدار با پترو پوروشنکو به او تاکید کرده که حمایت آمریکا از حاکمیت و تمامیت ارضی اوکراین ادامه می‌یابد.

  مایپ پنس همچنین همچنین تاکید کرده که آمریکا «اشغالگری روسیه و تلاشش برای الحاق کریمه» به خودش را به رسمیت نمی‌شناسد.

   

  برچسب ها :

  نظرات