آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6502
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اقتصادی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  جعفرزاده:سرکشی‌های احمدی‌نژاد هر روز آشکارتر می‌شود /چرا پایداری‌ها از انتشار اسامی ۱۷۰ نماینده‌ای که از دولت سابق پول گرفته‌اند ناراحتند؟

  آوای شمال/ غلامعلی جعفرزاده، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان محمدرضا رحیمی معاون اول دولت سابق در خصوص اینکه ۱۷۰ نماینده مجلس هشتم از وی برای انتخابات پول دریافت کرده‌اند، به نامه نیوز گفت: هرچه که جلوتر برویم تخلفات دولت احمدی‌نژاد و اینکه وی آدم سرکشی بوده و تابع قوانین نبوده […]

  آوای شمال/ غلامعلی جعفرزاده، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان محمدرضا رحیمی معاون اول دولت سابق در خصوص اینکه ۱۷۰ نماینده مجلس هشتم از وی برای انتخابات پول دریافت کرده‌اند، به نامه نیوز گفت: هرچه که جلوتر برویم تخلفات دولت احمدی‌نژاد و اینکه وی آدم سرکشی بوده و تابع قوانین نبوده است بیشتر مشخص می‌شود و هر روز آشکارتر می شود.

  وی با بیان اینکه یاران احمدی نژاد با بریدن از او مسائل بیشتری را افشا می‌کنند، افزود: از آقای رحیمی تشکر می‌کنیم که شروع به افشاگری تخلفات احمدی‌نژاد کرده است ولی رحیمی هم در ابتدا راه است و انتظار این است که موارد بیشتری را بیان کند مثل اینکه اسامی ۱۷۰ نماینده ای که پول گرفته اند منتشر شود.
  عضو فراکسیون رهروان ولایت ادامه داد: اینکه ۱۷۰ نفر از نمایندگان پول گرفته اند و آقای پولداری وجه قابل توجهی را به نماینده دولت پرداخت کرده است قطعا در راه رضای خدا نبوده است،این نشان می دهد که دولت سابق به مباحث انتخاباتی ورود می‌کرده است که همین جز تخلفات دولت احمدی‌نژاد است.
  جعفرزاده با بیان اینکه معلوم نیست چند نفر از این افراد نماینده شده‌اند، خاطرنشان کرد: باید اسامی این افراد منتشر شود. من طومار انتشار اسامی این افراد را امضا کرده ام اما نمی دانم چرا برخی از دوستان جبهه پایداری و از این طومار و سخنان و افشاگری رحیمی ناراحت شده اند.
  این نماینده مجلس تاکید کرد: وقتی هم این طومار بین نمایندگان پخش می شد اعضای جبهه پایداری علنا با دادوبیداد با این طومار مخالفت کردند و عنوان می کردند که نباید آن را امضا کرد. اگر اعضای این جبهه جز کسانی که به گفته رحیمی پول گرفته اند نبوده اند، نباید از این موضوع ناراحت شود .

  برچسب ها :

  نظرات