آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 65010
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اسفند, ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۶
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد ایران و برنامه هسته‌ای‌ این کشور چالش پیش‌روی خاورمیانه است.

  لیبرمن: ایران چالش پیش‌روی خاورمیانه‌است

  آوای شمال/«آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی طی سخنرانی در «کنفرانس امنیتی مونیخ» مدعی شد چالشی که خاورمیانه اکنون با آن روبه‌روست: ایران، ایران و ایران است! لیبرمن تاکید کرد اولین مشکل با ایران، برنامه‌های هسته‌ای و موشک‌های بالستیکی آن و اقداماتش برای قاچاق سلاح به سراسر خاورمیانه است. وی مدعی شد هدف اول ایران […]

  آوای شمال/«آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی طی سخنرانی در «کنفرانس امنیتی مونیخ» مدعی شد چالشی که خاورمیانه اکنون با آن روبه‌روست: ایران، ایران و ایران است!

  لیبرمن تاکید کرد اولین مشکل با ایران، برنامه‌های هسته‌ای و موشک‌های بالستیکی آن و اقداماتش برای قاچاق سلاح به سراسر خاورمیانه است.

  وی مدعی شد هدف اول ایران مقابله با عربستان سعودی است و دولت‌های منطقه باید مراقب جاه‌طلبی‌های ایران باشند.

  وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس در مونیخ با اشاره به آزمایش موشک بالستیکی که متن «اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود» گفت ایران قطعنامه‌های شورای امنیت را نقض کرده و ارتباطات عمیقی با کره شمالی دارد.

  لیبرمن ادعا کرد: «برای اولین بار از زمان سال ۱۹۴۸، جهان عرب یک صدا شهادت می‌دهد ایران اولین تهدید برای آنهاست و اسرائیل یا صهیونیسم دیگر تهدیدی بحساب نمی‌آیند.»

  وی درباره مناقشات فلسطین نیز گفت راهکار دو دولتی را واقع‌گرایانه ندانسته و گفت جایگزینی برای برسمیت شناخته شدن دولت یهودی اسرائیل وجود ندارد.

  کنفرانس امنیتی مونیخ امسال با حضور بیش از ۶۰ رئیس دولت و وزیر دفاع از ۳۰ کشور جهان به مدت ۳ روز برای بررسی مسائل و چالش های امنیتی و سیاسی جهان از ۱۶ فوریه در آلمان آغاز شد. (جزئیات بیشتر)

  انتهای پیام/خ

   

  برچسب ها :

  نظرات