آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6496
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  فرمانده کل سپاه: این حمله درس عبرتی بود برای اسرائیل که دیگر از این غلط ها نکنند

  آوای شمال/ سردار سرلشگر پاسدار «محمدعلی جعفری» عصر جمعه این مطلب را در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای قنیطره در تالار بزرگ کشور و در جمع خبرنگاران عنوان کرد. وی تاکید کرد: پاسخی که به رژیم صهیونیستی داده شد حداقل پاسخی است. سردار جعفری ادامه داد: قدرت مقاومت برگرفته از راه انقلاب اسلامی است ، امیدواریم […]

  آوای شمال/ سردار سرلشگر پاسدار «محمدعلی جعفری» عصر جمعه این مطلب را در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای قنیطره در تالار بزرگ کشور و در جمع خبرنگاران عنوان کرد.

  وی تاکید کرد: پاسخی که به رژیم صهیونیستی داده شد حداقل پاسخی است.

  سردار جعفری ادامه داد: قدرت مقاومت برگرفته از راه انقلاب اسلامی است ، امیدواریم این پاسخ درس عبرتی شده باشد که دیگر از این غلط ها نکنند.

  وی، دلیل اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی را وحشت از مقاومت بیان کرد و گفت: آنها از مقاومت و بویژه تحرک فرماندهان موثر حزب الله وحشت دارند. فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: آنها خود می دانستند که زمانی دست به چنین کاری زدند باید منتظر چنین پاسخی باشند.

  سردار جعفری یادآور شد: همانطور که خون شهدای ما یکی است جواب ما و حزب الله نیز یکی خواهد بود.

  در تهاجم هوایی رژیم صهیونیستی به کاروان حزب الله در شهرک مرزی قنیطره در بلندی های جولان سوریه، ۶ رزمنده حزب الله از جمله جهاد مغنیه فرزند عماد مغنیه فرمانده شهید حزب الله و محمد عیسی فرمانده میدانی نیروهای این گروه و همچنین سردار محمد علی الله دادی یکی از فرماندهان سپاه پاسداران شهید شدند.

  مجموعه شهدای القنیطره از نیروهای مقاومت اسلامی چهارشنبه گذشته نیز در واکنش به این اقدام رژیم صهیونیستی به خودرو نظامی صهیونیست ها در مزارع اشغالی شبعا حمله کردند. این خودرو حامل تعدادی از افسران و سربازان رژیم صهیونیستی بود.

  این عملیات منجر به نابودی برخی از تجهیزات دشمن صهیونیستی و مرگ تعدادی از نیروهای نظامی آنان شد.

  بر اساس گزارش های منتشر شده در جریان حمله خمپاره ای حزب الله به خودرو نظامی صهیونیستها دستکم چهار نفر کشته و ۶ نفر دیگر مجروح شدند.

  برخی شبکه ها از کشته شدن ۱۶ نظامی صهیونیست در این حمله خبر داده اند .  

  برچسب ها :

  نظرات